تاریخ شروع بتای رایگان بازی Star Wars Battlefront مشخص شد

۲ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۶

دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی می‌توانند از ۸ اکتبر نسخه آزمایشی عنوان Star Wars Battlefront را دریافت کنند. این خبر را Electronic Arts امروز با انتشار یک توییت اعلام کرد.

بر اساس دقیق‌ترین اطلاعات منتشر شده بتای رایگان بازی از تاریخ ۸ اکتبر در دسترس قرار می‌گیرد و تا ۱۲ام همان ماه (۱۶ تا ۲۰ام مهر ماه) ادامه دارد. این بتا که “آزمایش فنی” لقب گرفته‌است مختص کاربر ویژه‌ای نیست و برای تمامی دارندگان کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه می‌توانید لیستی از حالت‌ها و نقشه‌هایی که در این نسخه موجود است را دریافت کنید:

Walker Assault در Hoth: در این حالت یک مبارزه هیجانی و جذاب ۴۰ نفره را تجربه خواهید کرد. شما می‌توانید به عنوان یک Rebel در درون یک شورش با Empire مبارزه کنید; یا بالعکس!

Drop Zone در Sullust: یک مسابقه ۸ به ۸ جذاب! در این حالت شما می‌توانید با استفاده از مهارت‌های استراتژی خود پیرون از میدان بیرون بیایید.

Survival Mission در Tatooine: در این حالت می‌توانید به صورت co-op یا صفحه نمایش نصف شده با دوست خود به نبرد بپردازید.

Star Wars Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۴) بر روی PlayStation 4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد. بازی در روز انتشار ۱۲ نقشه در بخش مولتی پلیر دارد و در هر نقشه ۴۰ نفر توانایی ورود خواهند داشت. با توجه به اطلاعات منتشر شده EA انتظار دارد که این عنوان در سال اول انتشار به فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای دست پیدا کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید