لیست بازی های رایگان ماه اکتبر Xbox Live اعلام شد

۲ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۸

مسلما یکی از ویژگی هایی که برای خرید اشتراک های ویژه در کاربران انگیزه ایجاد می‌کند، قرار گرفتن بازی های رایگان برای اعضای گلد یا پلاس است. اگر در هنگام خرید PS Plus یا Xbox Live Gold به مزایای محصول دقت کنید با جمله “دریافت چند بازی رایگان در ماه” مواجه می‌شوید.

در همین راستا شرکت مایکروسافت لیست بازی های رایگانی را که در ماه اکتبر برای کاربران Gold در Xbox Live قرار می‌دهد منتشر کرد. این ماه مایکروسافت برای بازیکنان Xbox One بازی های Valiant Hearts: The Great War و The Walking Dead: The Complete First Season را انتخاب کرده است. اما برای کاربران Xbox 360 موضوع کمی جالب تر است. دارندگان Xbox 360 می‌توانند این ماه از بازی Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes بهره مند شوند. لازم به ذکر است که عنوان The Walking Dead علاوه بر روی Xbox One، برای دارندگان Xbox 360 نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes از ۱ اکتبر تا ۱۵ام همین ماه و The Walking Dead: The Complete First Season از ۱۶ تا ۳۱ سپتامبر ۲۰۱۵ به صورت رایگان برای دانلود بر روی Xbox 360 در دسترس خواهند بود. البته این محدودیت زمانی به این معنا نیست که پس از اتمام وقت تعیین شده بازی از روی کنسول شما غیر فعال می‌شود، در واقع شما در این مدت زمان توانایی اضافه کردن بازی را به لیست دانلود دارید.

دارندگان Xbox One هم می‌توانند از اولین روز ماه تا پانزدهم همان ماه Valiant Hearts: The Great War را به صورت رایگان دریافت کنند. اما این پایان ماجرا نیست و کمپانی مایکروسافت برای باقی ماه (۱۶ام تا ۳۰ام) عنوان بسیار زیبای The Walking Dead: The Complete First Season را در نظر گرفته است.

در کنسول Xbox One در صورت تمام شدن اشتراک طلایی بازی قفل و غیر قابل بازی می‌شود. البته پس از خرید دوباره اشتراک بازی به حالت اولیه باز می‌گردد. اما در کنسول Xbox 360 حتی بعد از اتمام اشتراک طلایی بازی غیر فعال نمی‌شود و شما در مدت زمانی نامحدود می‌توانید به صورت رایگان از بازی استفاده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید