Valve: بازی Half-Life 3 یک بازی VR نخواهد بود

۲ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۰

آقای Chet Faliszeck از کمپانی Valve امروز در EGX صحبت کردند و مگر می‌‌شود Valve در جایی حضور داشته باشد و کسی در مورد Half Life 3 سوالی نپرسد. با گیمفا همراه باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طی پرسش و پاسخی که امروز در EGX و با آقای Chet Faliszeck انجام شد، ایشان در مورد پروژه‌ی VR و حواشی پیرامون آن صحبت کردند. یکی از مخاطبان سوالی مبنی بر اینکه بازی به شدت مورد انتظار Half Life 3 هم بر مبنای هدست‎های مجازی ساخته خواهد شد یا خیر پرسید. البته ایشان یک جواب “نه” قاطع به این سوال داد.

ایشان بعد از آن در مورد هدست‎های مجازی VR صحبت کردند و یکی از نکته‌های مهم در مورد این هدست‌ها این است که دارای سیم هستند و به زودی مدل‌های بی سیم این محصول را نخواهیم دید. ایشان دلیل این کار را حداقل سرعت تازه سازی صفحه یا Refresh Time اعلام کردند و گفتند که بدون سیم این سرعت تازه سازی فعلا ممکن نیست و به کابل احتیاج است.

زمانی که باز هم بحث بر سر Half Life 3 افتاد، همان شخص قبلی سوالی سوالی پرسید و Chet Faliszeck با شوخی گفت “من گفتم نه”

کسی چه می‌داند؟ شاید Faliszeck واقعا شوخی کرده و بازی از VR پشتیبانی کند. از Valve و غافلگیری‌هایش بعید نیست.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • GENERAL گفت:

  \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\@@@###@@@@////////////////////////

  DR.Freeman چرا خبر ازش نیست این که بازی مورد علاقشه ؟!!!
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  0
  0
  • Dr. Freeman گفت:

   مثه اینکه دیر رسیدم Grin
   تنها چیزی که واسم اهمیت داره اینه که خبر تایید رسمی هف لایف 3 منتشر بشه، اصلا برام مهم نیست که این شاهکار از VR پشتیبانی کنه یا نه…گرافیکش نسل هشتی باشه یا نه…فقط داستان و شخصیت پردازیش و گیم پلی برام مهمه که اونم مطمئنم عالی از آب در میاد…ولو بازی بی کیفیت نمی سازه…ولو هم مثه ناتی داگ و راکستار تا وقتی از کیفیت بالای محصول نهایی مطمئن نشه هیچوقت بازی رو منتشر نمی کنه…دلیل این همه فاصله بین دو نسخه هف لایف هم تمرکز ولو رو استیم، هدست واقعیت مجازی Vive و عناوین دیگه ای مثل پورتال، لفت فُر دد، تیم فُرترس و دوتا بوده ولی در پشت صحنه تمام این اتفاقات یه تیم مخصوص به سرپرستی شخص گیب نویل در تمام این سالها مشغول کار بر روی ایده های این ادامه بودن مطمئنا…بیشتر از هر چیزی منتظرشم In Love

   0
   0