نمرات Blood Bowl 2 منتشر شد|موفقیت عجایب!

۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۳

به تازگی بازی Blood Bowl 2 منتشر شده و منتقدان نیز وقت را تلف نکرده‎اند و به سرعت نمرات این عنوان را منتشر کردند. برای دریافت بقیه جزئیات با گیمفا همراه باشید.

این عنوان در سبک ورزشی-استراتژی است. در بازی شما در نقش موجودات عجیبی باید بازی کنید، موجوداتی که بر سر توپ فوتبال با هم دعوا می کنند. خوشبختانه قسمت دوم این عنوان با نظر نسبتا خوب منتقدین روبه‌رو شده است. قسمت قبلی این عنوان از طرف منتقدین متای 72 را بر روی PC دریافت کرد و این قسمت با پیشرفت نسبتا خوبی مواجه بوده چرا که تا بدین لحظه میانگین نمرات این عنوان 75 است. در این بین سایت های معتبری همچون Gamespot و IGN به ترتیب نمرات 80 و 78را به این عنوان داده‌اند که این خود نشانه یک پیشرفت است چرا که این دو سایت به قسمتقبلی به ترتیب نمرات 70 و 64 را اعطا کرده بودند. تا به حال 8 نقد برای نسخه PC این عنوان منتشر شده است. در صورت آمدن منتشر شدن نمرات بیشتر این پست آپدیت خواهد شد. حال شما را به دیدن نمرات این بازی دعوت می کنیم.

Everyeye.it: 82

GamesVillage.it: 82

GameSpot: 80

سازندگان بازی یک کار بزرگ را نسبت به نسخه قبلی انجام داده اند. در حال حاضر شما شاهد یک بازی استراتژیک هستید که بسیار خوب به نظر می رسد. به لطف مبارزات انتخابی و حالت آنلاین توسعه یافته، این بازی بسیار راضی کننده و خوب است

Gameblog.fr: 80

IGN: 80

IGN Spain: 70

GameWatcher: 66

PC Gamer: 60

بازی Blood Bowl 2 در تاریخ 22 سپتامبر (31 شهریور) برای سه پلتفرم Ps4 ،PC و Xbox One منتشر شده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید