تفاوت‌های نسخه‌های PS3 و PS4 عنوان Arslan: The Warriors of Legend مشخص شد

۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۲

بازی Arslan: The Warriors of Legend بازی مورد انتظار ژاپنی است که قرار است طرفداران و دوستداران انیمه‌های ژاپنی را به سمت خود جذب کند. اخیرا اطلاعاتی راجع به این بازی منتشر شده است. برای دریافت این اطلاعات با گیمفا همراه باشید.

Arslan: The Warriors of Legend قرار است سال آینده برای پلتفرم‌های PS4 ،PS3 و Xbox one منتشر شود. تهیه کننده‌ این عنوان آقای Shigeto Nakadai به تازگی درباره‌ بازی اطلاعاتی منتشر ساخته است. به گفته‌ ایشان نسخه‌ی PS4 بازی زیبا تر از نسخه‌ی PS3 است. همچنین تعداد دشمنان در هر صحنه بیشتر از نسخه‌ی PS3 است. تفاوت‌ها به همین جا ختم نمی‌شود. کیفیت بافت‌های بازی و سایه زنی‌ها در نسخه‌ PS4 بسیار با کیفیت تر و با دقت تر طراحی شده‎اند.

از اطلاعات منتشر شده دریافتیم که نسخه‌ Xbox one بازی نیز در دست ساخت می‌باشد. شنیدن این خبر شاید برای طرفداران کمی عجیب و غافلگیر کننده باشد زیرا بازی‌های شرقی و ژاپنی خیلی به ندرت و اندک برروی کنسول‌های مایکروسافت عرضه شده‎اند. همچنین خبر رسیده که نسخه‌ Xbox one به مانند نسخه‌های PS4 و PS3 این بازی در دست ساخت است و تغییری با دیگر نسخه‌ها نمی‌کند.

آقای Nakadai اشاره می‌کند که درست است که Xbox one در ژاپن طرفداران اندکی دارد و از محبوبیت زیادی بین بازی‎بازان ژاپنی ندارد اما بازار آن در غرب بسیار داغ و پر طرفدار است و خیلی ها در غرب این بازی را برروی کنسول Xbox one خود تجربه خواهند کرد.

به نظر می‌رسد که Tecmo Koei سیاست درستی را در پیش گرفته است. این که یک بازی شرقی را در غرب و برروی یک کنسول غربی عرضه کنند واقعا تصمیم خوبی است و هم به نفع بازی‎بازان است و هم به نفع Tecmo Koei.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید