قابلیت Cross-Play بین نسخه‌های PC و PS4 برای بتای Street Fighter V تایید شد

۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳

اوایل این هفته بود که کپکم سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی پلتفرم PC بازی Street Fighter V را برای PCبازان اعلام کرد که البته لازمه‌های چالش برانگیزی نیز داشت. اما در آخر این اعلامیه، یادداشتی نیز وجود داشت که شاید بسیاری از طرفداران و بازیبازان آن را جا انداخته باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

یادداشت بدین گونه می‌باشد:

ما در بتای دوم قابلیت‌های جدیدی اضافه خواهیم کرد. مهم ترین آن‌ها به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا بین پلتفرم های بازی (PS4 و PC)، به صورت Cross Play بازی کنند. در اولین اقدام مطمئن شوید که PC شما حد‌اقل لازمه‌های مورد نیاز از نظر فنی را دارا است تا بتوانید از همه‌ ویژگی‎ها به بهترین نحو استفاده کنید و بهره ببرید.

بتای اول Street Fighter V برای PS4 عرضه شد که البته ایراد‌های زیادی در سرور های بازی وجود داشت و لازم بود تا بهبود یابد. کپکام در نظر دارد تا بتای دوم و بهبود یافته را برای پلتفرم PC نیز منتشر کند. البته هنوز تاریخ عرضه‌ مشخصی برای عرضه‌ این بتا داده نشده است اما کپکام اعلام کرده که بازیبازان و طرفداران آماده‌ یک معرفی از طرف این شرکت باشند.

به نظر می‌رسد کپکام برنامه‌ها‌ی زیادی برای قسمت پنجم Street Fighter دارد و حساب ویژه‌ای روی آن باز کرده است. Street Fighter V در تاریخی نامشخص در سال 2016 برای پلتفرم‌های PC و PS4 منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید