نسخه پیشرفته عنوان Warhammer 40,000: Deathwatch ماه آینده برای PC منتشر خواهد شد

2 مهر 1394 - 22:35

امروز استودیو Rodeo Games، سازنده عنوان Warhammer 40,000: Deathwatch که قبلا برای iOS منتشر شده بود، از عرضه این عنوان استراتژی نوبتی در فروشگاه Steam به صورت یک نسخه پیشرفته خبر داد. برای جزئیات بیشتر و مشاهده تریلر و تصاویر نسخه جدید، با ما همراه باشید.

وقایع داستانی عنوان Deathwatch، در لبه‌ فضای متعلق به امپراطوری شکل می‌گیرد، جایی که نبرد خونین بین تفنگداران فضایی (Space Marines) و Tyranidها در جریان است.
بازی‎بازان مراحل مختلفی را در مکان‌های مختلف از جمله شهرها و سفینه‌های Tyranidها برعهده گرفته و انجام می‌دهند. سلاح‌ها و تجهیزات تفنگداران فضایی کاملا قابل شخصی سازی بوده و بستگی به سطح‌شان، قابلیت‌ها و امکانات جدید را دریافت می‌کنند.
نسخه پیشرفته بازی به‎طور مخصوص برای رایانه‌های‌شخصی و توسط آنریل انجین 4 بازسازی شده است. تمامی مراحل با افکت‎های ویژه و نورپردازی کاملا پویا بازسازی شده، رابط کاربری به کل تغییر کرده و تفنگداران جدیدی از مناطق Dark Angels، Imperial Fists و Black Templar به بازی افزوده شده است.
در پایان شما را به مشاهده تصاویر و تریلر این عنوان، دعوت می‌کنیم:

تصاویر:

تریلر:

 

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

Warhammer 40,000: Deathwatch – Enhanced Edition در تاریخ 20 اکتبر سال جاری (مصادف با 28 مهر ماه) به‎صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • - گفت:

    مبارک pc باز ها 😉