تاریخ عرضه نسخه PS4 بازی‌های Heavy Rain و Beyond: Two Souls به‌زودی اعلام خواهد شد

۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۶

چندی پیش به صورت رسمی اعلام شد که بازی‌های Heavy Rain و Beyond: Two Souls برای کنسول PS4 هم عرضه خواهند شد. استودیو Quantic Dream به‌زودی تاریخ عرضه نسخه‌ی PS4 دو بازی Heavy Rain و Beyond: Two Souls را اعلام خواهد کرد. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

به تازگی استودیو Quantic Dream در صفحه‌ توییتر خود اعلام کرده است که به‌زودی از تاریخ عرضه دو عنوان Heavy Rain و Beyond: Two Souls برای PS4 رونمایی خواهد کرد. این دو بازی در نسل قبل به صورت انحصاری برای کنسول نسل هفتمی PS3 منتشر شدند. این استودیو همچنین از طرفداران به خاطر حمایت‌ها و صبر آن‌ها برای نسخه PS4 این دو بازی، تشکر ویژه‌ای کرد.

در ماه ژوئن مشخص شد که استودیو Quantic Dream در حال تدارک دادن پورت این بازی برای کنسول PS4 است. البته هنوز مشخص نشده است که نسخه‌ی جدید این دو بازی چه برتری‌ها و ویژگی‌هایی نسبت به نسخه اصلی خواهند داشت. برای اطلاعات بیش‌تر از پورت این دو بازی، باید منتظر اخبار جدید بمانیم.

با توجه به نزدیک بودن، رویداد Paris Game Show، به‌ احتمال بسیار زیاد بازی جدیدی از David Cage و استودیو Quantic Dream در کنفرانس سونی در این رویداد معرفی خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید