جزئیات نسخه‌ی محدود Loot Crate بازی Fallout 4 مشخص شد

۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۶

Fallout 4 در ماه نوامبر منتشر می‌‌شود و همه هیجان زده و منتظر هستند تا در دنیای بزرگ و محیط باز این عنوان به ماجراجویی بپردازند. اما اگر می‌خواهید خودتان هم دست به کار شوید و با ابزار و لباس مخصوص شخصیت بازی در دنیای واقعی به ماجراجویی بپردازید سریع‌تر دست به کار شوید و نسخه‌ی محدود و مجهز Loot Crate را خریداری کنید. برای دریاف اطلاعات بیشتر در مورد این نسخه‌ی بسیار ویژه با گیمفا همراه باشید.

Bethesda و Loot Crate پیش از این از بسته و نسخه‌ی ویژه‌ Fallout 4 نام برده بودند و هواداران را حسابی دست به دهان گذاشته بودند اما حالا جزئیات و محتوای کامل این نسخه‌ی ویژه‌ محدود مشخص شده است. این جزئیات با ایمیل جدیدی که Loot Crate به تازگی منتشر کرده مشخص شده است. محتوای این بسته شامل یک لباس مخصوص Vault 111، یک عروسک Dogmeat plush و ابزار مخصوص درون بازی است که در اوایل ماه نوامبر سال جاری عرضه می‌شود. قطعا محتویات عجیب و جالب این نسخه‌ی محدود برای طرفداران به شدت هیجان انگیز است.

نسخه‌ی Loot Crate محدود Fallout 4 از امروز برای پیش خرید در دسترس است. هزینه‌ی بسته به تنهایی در آمریکا و با هزینه‌های حمل و نقل 100 دلار است. به دلیل محدود بودن و کم بودن این نسخه‌ها باید سریع عمل کنید و آن را پیش خرید نمایید.

Fallout 4 در 10 نوامبر 2015 برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox one منتشر خواهد شد. نسخه‌ محدود را نیز می‌توانید از همین امروز پیش خرید نمایید.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید