گیفت کارت
گیفت کارت

Dishonored 2 در شهر آفتابی Karnaca جریان خواهد داشت

۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹

چندی پیش بتسدا یک تریلر از Dishonored 2 در E3 منتشر کرد. حال، آقای Harvey Smith درباره  مراحل بازی و مکان هایی که بازی در آن جریان دارد صحبت‎هایی کرده است. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بازی‎بازان از Dunwall ( جایی که قسمت قبلی در آن جریان داشت) به “جواهر جنوب”(Jewel of The South) – شهر Karnaca که یکی از جنوبی‎ترین امپراتوری‎های جزایر است، می‎روند.

آقای Smith آن را به عنوان منطقه مدیترانه‎ای اروپا توصیف کرد. این به این معنی است که در بازی سواحل بسیار زیبایی وجود دارند حتی اگر مجازی باشند!
البته روشن و آفتابی بودن به این معنی نیست که با محیطی امن طرف هستید. همانطور که می‎دانید دردسرهای زیادی در شهر وجود دارد و همانطور که تریلر معرفی دیدید پلیس های نظامی یکی از آن دردسرها هستند. همچنین در تعدادی از منطقه‎ها شما مگس‎های خونخواری را مشاهده خواهید کرد که در بدن مرده ها زندگی می کنند شاید این موضوع در ابتدا نگران کننده نباشد؛ اما باید به شما بگوییم که هر چه بیشتر در بازی دست به کشت و کشتار بزنید با مگس‎های بیشتری رو به رو خواهید شد! Dishonored 2 در تاریخ نامشخصی در سال 2016 برای کنسول‎های پلی‎استیشن4، اکس‎باکس‎وان و همچنین رایانه‎‎های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید