Druckmann: بازی The Last of Us 2 هم‌اکنون درحال ساخت نمی‌باشد

۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳

در مصاحبه جدیدی که با کارگردان هنری استودیوی Naughty Dog انجام گردید، اطلاعات بیشتری در مورد آینده عنوان The Last of Us 2 داده شد. با ما در ادامه همراه باشید.

چند هفته قبل بود که Nolan North به‌صورت تصادفی اعلام کرد که Naughty Dog درحال کار برروی نسخه دوم عنوان The Last of Us می‌باشند. حال در مقاله اخیری که در مجله PlayStation Magazine UK منتشر گردیده است، آقای Neil Druckmann به صورت کامل توضیح می‌دهند که منظور North چه بوده است.

Druckmann اینطور گفت:

نمونه‌های اولیه برای ساخت The Last of Us 2 قبل از آن‌که کار برروی Uncharted 4 شروع شود، آغاز شده بود که در واقع طرح‌های اولیه چندین بازی درحال کار بوده است. اما در حال حاضر تمام تیم تمرکز خود را برای ساخت Uncharted 4 گذاشته است. ما ایده‌های بسیار جالبی برای شخصیت‌های جدید The Last Of Us 2، ایده‌هایی برای Joel و Ellie، ایده‌ای برای ساخت بازی فانتزی یا  عنوانی تخیلی داشتیم و برای هرکدام طرح‌های اولیه‌ای ساختیم. پس به گمانم North در مورد اینکه ما درحال کار برروی TLOU 2 بوده‌ایم درست گفته است. اما ما نمی‌دانیم قرار است پس از اتمام ساخت Uncharted 4 روی کدام عنوان کار کنیم.

چیزی که مشخص است این می‌باشد که The Last of Us 2 هم‌اکنون در حال ساخت نیست اما باتوجه به فروش 6 میلیون نسخه‌ای نسخه یک آن ممکن است در آینده ساخته شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید