احتمال تاخیر خوردن Dishonored 2 وجود دارد

۱ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۳

هرچه به پایان سال نزدیک می‌شویم، احتمال تاخیرخوردن عناوینی که برای عرضه در اوایل سال بعد آماده گردیدند؛ بیشتر می‌شود. به نظر می‌رسد که طرفداران بتسدا نیز باید از این قانون نانوشته دنیای بازی‌های رایانه‌ای پیروی کنند. ادامه مطلب را از دست ندهید.

لازم به ذکر است که بازی Dishonored 2 هنوز تاخیر نخورده است؛ اما شایعات در این‌باره آغاز گردیدند. البته، گاهی اوقات همین اخبار ضد و نقیض خبر از واقیعت می‌دهند. در تصویری که از این عنوان منتشر گردید؛ تاریخ انتشار بازی Dishonored 2 سال 2016 ذکر شده است. این در حالی است که پیش از این زمان انتشار این عنوان “بهار 2016” اعلام شده بود. آیا این دلیل شما را راضی می‌گرداند؟ البته هنوز نه. زیرا این احتمال وجود دارد که زمان انتشار این عنوان تغییر نکرده باشد.

اما همین تغییر زمان انتشار از دوره‌ای مشخص، به یک زمان نامعلوم می‌تواند آبستن حوادث زیادی باشد. اتفاقاتی که تاخیرخوردن انتشار Dishonored 2 بین آنها به چشم ‌می‌خورد. زیرا بتسدا درحال کار بر روی عناوین مهمتری نظیر Doom می‌باشد. این موضوع خود یک دلیل کافی برای تاخیر خوردن این بازی می‌باشد.

دلیل دیگر برای به تعویق افتادن انتشار Dishonored 2 این است که بهار 2016 بازه‌زمانی شلوغی برای بتسدا می‌باشد. از همین‌رو این شرکت برای فروش بهتر نسخه جدید Dishonored، تصمیم به عرضه آن در یک زمان خلوت گرفته باشد.

می‌توان دلایل بسیاری برای تاخیرخوردن عنوان Dishonored 2 آورد؛ اما حقیقت این است که هنوز هیچ خبر رسمی درمورد این اتفاق در دست نیست. باید قدری صبر پیشه‌کرد؛ زیرا به‌زودی اخبار تکمیلی منتشر و همه چیز را مشخص خواهند کرد.

مقصد این عنوان پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید