باندل PS4 مخصوص Call of Duty: Black Ops 3 رونمایی شد

۱ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۷

امروز بود که سایت آمازون باندل PS4 مخصوص بازی Call of Duty: Black Ops 3 را تایید کرد و نام این باندل 1 ترابایتی را برروی این سایت دیدیم. حال با گیمفا همراه باشید تا رونمایی کامل این باندل زیبا را مشاهده کنید.

به نظر می‌رسد که این باندل 1 ترابایتی PS4 فقط مخصوص منطقه بریتانیا نیست و این باندل برای آمریکای شمالی نیر تایید شده است.

همانطور که می‌بینید طرح پس زمینه و اصلی این باندل همان Jet Black است و خط‌هایی به سبک لوگو و استایل بازی، با رنگ نارنجی برروی کنسول کشیده شده است. دکمههای Open و Eject نیز با رنگ نارنجی تزئین شده اند. طرح‌های مخصوص و طرح حالت‌های بازی نیز در پایین کنسول قابل مشاهده است که حالت‌های SOG Skull، لوگوی  the Winslow Accord faction و علامت زامبی بازی را شامل می‌شود.

کنترلر DualShock 4 نیز رنگی خاکستری دارد و برخی دکمه‌ها نیز با رنگ نارنجی مخصوص بازی تزئین شده و لوگوی Black Ops 3 نیز در قسمت پایینی آن مشاهده می‌شود. باندل مخصوص، شامل بسته‌ی نقشه‌ی  NUK3TOWN multiplayer برای بخش چند نفره است.

این باندل مخصوص 1 ترابایتی PS4 در اروپا و همراه با بازی نیز عرضه می‌شود.

باندل مخصوص Black Ops 3 از 6 نوامبر در اروپا و آمریکای شمالی به فروش می‌رسد. لازم به ذکر است که آمازون در حال حاضر این باندل را با قیمت $499.99 پیش فروش می‌کند.

0
0

نظرات