گیفت کارت
گیفت کارت

Konami: فعلا قصد عرضه گسترش‌دهنده داستانی برای Metal Gear Solid 5 را نداریم

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۲

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که امید فراوانی برای عرضه گسترش‌دهنده داستانی برای یکی از بهترین عناوین سال ۲۰۱۵ یعنی Metal Gear Solid 5 دارید، بایستی شما را ناامید کنیم. برای جزئیات بیشتر در این رابطه با گیمفا همراه باشید.

امروز مدیر انجمن Metal Gear Solid، آقای Robert Allan Peer، عدم عرضه گسترش‌دهنده داستانی برای این عنوان را تایید کرده و اعلام کرد که در حال حاضر کمپانی Konami هیچ برنامه‌ای برای انتشار یک گسترش‌دهنده داستانی ندارد:

خیر، من هیچ گونه محتوای خاص داستانی را برای ارایه در اختیار ندارم
— Robert Allen Peeler (@popcicle) September 22, 2015

البته این اتفاق ممکن است در آینده رخ دهد اما در حال حاضر هیچگونه تاییدی برای این موضوع وجود ندارد، به خصوص با انتشار گزارشات گیج کننده و عجیب Konami در مورد عدم فعالیت این کمپانی در صنعت کنسول‌ها، احتمالات برای عرضه چنین محتوایی، بیش از پیش کاهش میابد.
در ادامه اگر به خاطر داشته باشید، چندی پیش استاد کوجیما اعلام کرد که قصد دارد با افزودن ویژگی تازه‌ای، به بازیکنان امکان بازگشت به کمپ امگا در عنوان Phantom Pain، داده شود. امروز بالاخره جزئیات بیشتری در این رابطه منتشر شد و مشخص شد که کمپ امگا در واقع یکی از مکان های قابل بازی در Metal Gear Online 3 می‌باشد. آقای Allan Peer با انتشار پستی در شبکه توییتر این موضوع را تایید کرد:

کمپ امگا یکی از مکان‌های موجود در Metal Gear Online 3 می‌باشد.
— Robert Allen Peeler (@popcicle) September 21, 2015

وی همچنین اعلام کرد که این موضوع ارتباطی با بخش داستانی بازی ندارد:

آیا این موضوع همچنان یک سوال است؟! شما نمی‌توانید این بخش را مانند آفریقا یا افغانستان در Phantom Pain تجربه کنید و بخش داستانی کمپ امگا فقط مربوط به نسخه Ground Zeroes می‌باشد.
— Robert Allen Peeler (@popcicle) September 21, 2015

با توجه به تمامی صحبت های بالا، سوالی که به وجود می‌آید این است:
چرا استاد کوجیما پیش‌تر اعلام کرد بازگشت به کمپ امگا همراه با رازهای فراوانی خواهد بود؟
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain هم اکنون برای پلتفرم‌های PC ،PS4، PS3، Xbox One و Xbox 360 در دسترس می‌باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید