System Shock: Enhanced Edition هم اکنون در فروشگاه GOG در دسترس می‌باشد

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۳

امورز استودیو Night Dive، سازنده عنوان قدیمی و بسیار محبوب System Shock، از عرضه نسخه Enhanced Edition بازی در فروشگاه GOG خبر داد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

System Shock که از ترکیب سبک‌های شوتر اول‌شخص و نقش آفرینی خلق شده است، یکی از معروفترین و پر نفوذترین عناوین منتشر شده در تاریخ صنعت بازی‌های رایانه‌ای، شناخته می‌شود.
آقای Stephen Kick، مدیر استودیو Night Dive درباره عرضه بازی در فروشگاه GOG می‌گوید:

ما قصد داریم با عرضه عنوان System Shock: Enhanced Edition، پیشرفت‌های عمیق و فراوانی را در بازی، به وجود آوریم. از این پیشرفت‌ها می‌توان به قابلیت مشاهده میحط با استفاده از ماوس، widescreen و حالت نمایش با وضوح تصویر بالا، اشاره کرد. نسخه کلاسیک این عنوان به اندازه عناوین عصر حاضر قابل دسترس بوده است.

نسخه جدید این عنوان از وضوح تصویر 1024×768 پشتیبانی خواهد کرد (نسخه اصلی با وضوح تصویر 640×480 اجرا می‌شود)، وضوح تصویر 854×480 نیز برای حالت widescreen به نسخه جدید افزوده خواهد شد. این موضوع با توجه به اینکه بیشتر عناوین بازسازی شده از وضوح تصویر 1080p پشتیبانی می‌کنند، کمی عجیب به نظر می‌رسد و حتی معلوم نیست چرا نهایت وضوح تصویر نسخه بازسازی شده 1024×768 می‌باشد…
در کنار مسائل فنی، قابلیت‌هایی مانند پیشرفت بصری و مدیریت ساده‌تر کوله پشتی، پشتیبانی بهتر از ماوس، رفع تمامی باگ‌ها و مشکلات فنی بازی، System Shock: Enhanced Edition را به یک عنوان پیشرفته تبدیل می‌کند.
System Shock: Enhanced Edition هم اکنون در فروشگاه GOG در دسترس می‌باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید