تقاضاها برای Black Ops 3 از هر نسخه دیگری در تاریخ سری Call of Duty بیشتر بوده است

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۵

سال ۲۰۱۵، پایانی به‌یاد ماندنی برای بازی‌بازان خواهد داشت؛ چراکه در پاییز شاهد عرضه پیاپی عناوین بزرگ و موردانتظاری خواهیم بود. Black Ops 3 نیز به‌نظر می‌رسد که قصد ندارد از قافله رقابت با سایرین عقب بماند و از همین الآن کمر همت به شکستن رکوردهای فرانچایز Call of Duty بسته است!

در مصاحبه اخیر آقای Eric Bright، مدیر بازاریابی فروشگاه بزرگ GameStop با وب‌سایت VentureBeat، ایشان اعلام کرده‌اند که با وجود عرضه نسخه‌های سری Call of Duty به صورت سالیانه و کسب موفقیت های انکار ناشدنی توسط هر کدام از قسمت‌ها، Black Ops 3 چیزی متفاوت‌تر از همه برادران بزرگتر خویش است! به گفته آقای Bright، تقاضاها برای پیش‌خرید این عنوان به طرز غیرمعمولی سر به فلک کشیده و این تعداد درخواست‌ تاکنون در تاریخ فرانچایز بی‌سابقه بوده است.

هنگامی که Eric Bright از درخواست‌های فراوان برای بازی Fallout 4 (که ناشی از انتظارات طولانی مدت طرفداران برای این قسمت می‌باشد) سخن می‌گفت، در میان حرف‌های خود پای عنوان بزرگ دیگری را نیز به وسط کشید:

ما امسال تقاضی‌های به‌مراتب بیش‌تری را برای Black Ops 3 داشته‌ایم که فراتر از حد معمول نسخه‌های پیشین بوده است! Assassin’s Creed Syndicate نیز که عنوانی سالانه محسوب می‌شود، در راه است. به همین علت است که عناوین نیمه پایانی امسال بسیار قوی هستند.

ایشان همچنین قبل از پرادختن به ستایش از ناشران برای “تمرکز بر روی بهترین کیفیت ممکن”؛ باری دیگر تاکید کردند که “نیمه پایانی سال ۲۰۱۵، از بهترین و قوی‌ترین‌های چند مدت اخیر بوده است”.

Call of Duty: Black Ops 3 در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۵ (۱۵ آبان) برای پلتفرم‌های PC/PS3/PS4/Xbox 360/Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید