DLC ماه اکتبر Batman: Arkham Knight رونمایی شد| لذت بازی با Catwoman

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۴

راک استدی به شدت مشغول ساخت و عرضه ی DLC ها و محتوا‌های اضافی برای Batman: Arkham Knight است. پس از معرفی DLC ماه سپتامبر، حال نوبت به ماه بعد از آن یعنی اکتبر می‌رسد. در این بسته الحاقی در نقش زن گربه‌ای یا Catwoman قرار می‌گیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

نام این محتوای اضافه شونده، Catwoman’s Revenge است. شما باید در نقش Catwoman یا زن گربه‌ای، انتقام خود را از ریدلر بگیرید.(در بازی اصلی ریدلر، زن گربه‌ای را اسیر کرده بود) شماره‌ی سوم بسته  Crime Fighter Challenge Pack نیز در ماه اکتبر منتشر خواهد شد که شامل شخصیت‎های BATMAN ،Robin ،Nightwing و Azreal خواهد بود.

همچنین بت‎موبیل مدل Classic TV Series، بت‎موبیل مدل 1960 TV Series، پوشش سریال تلویزیونی کلاسیک  زن گربه‎ای، پوشش کلاسیک سریال تلویزونی رابین و دو مسیر مسابقه‌ی جدید نیز در اکتبر عرضه می‌شود.

همانطور که می‌دانید امروز نیز بسته‌ی 2008 Tumbler Pack برای دارندگان Season Pass منتشر شد و تا 29 سپتامبر همه محتوا‌های ماه سپتامبر برای همه‌ی افراد منتشر خواهد شد.

در مورد DLC داستانی GCPD Lockdown نیز در خبر قبلی توضیح داده شد که در نقش Nightwing باید از نفوذ پنگوئن به اداره‌ پلیس گاتهام جلوگیری کنید.

 

تصاویر زیر از محتواهای قابل دانلود را در زیر مشاهده می‌کنید:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید