گیفت کارت
گیفت کارت

Hitman تا سال ۲۰۱۶ تاخیر خورد

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۹

بله، متاسفانه یکی دیگر از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۵ تا سال آینده تاخیر خورد! اینبار نوبت Hitman است تا تاخیری چند ماهه را پشت سر بگذارد. Square Enix این خبر را امروز با انتشار یک پست در وبلاگ رسمی بازی اعلام کرد. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

با توجه به آخرین اطلاعات منتشر شده، تاریخ عرضه ریبوت Hitman با تاخیری ۳ ماهه از ۸ دسامبر ۲۰۱۵ به یک روز نامشخص در مارس ۲۰۱۶ تغییر کرده‌است. Interactive (توسعه‌دهنده بازی) در وبلاگ خود دلیل تاخیر را اینگونه ذکر کرد:

این چند ماه فرصت اضافه به ما کمک می‌کند تا تعداد محتویات روز عرضه بازی را از آن چیزی که برنامه‌ریزی کرده بودیم بیشتر کنیم. پس ار عرضه بازی هم سعی بر این داریم تا با انتشار به‌روزرسانی‌های متعدد بازی را به آن چیزی که همه می‌خواهند تبدیل کنیم. این چیزی است که ما به‌دنبال آن هستیم!

همچنین در ادامه Interactive مقیاس ماموریت Paris Showstopper در این نسخه را با Hitman Absolution مقایسه کرد. همانطور که در تصویر زیر مشخص است تعداد بسیاری از چالش‌ها، اتاق‌ها و افراد ۶ برابر ماموریت درون Hitman Absolution شده‌اند!

در ادامه می‌توانید این مقایسه را در قالب یک تصویر مشاهده کنید:

ریبوت Hitman در فرانسه، مراکش و ایتالیا جریان خواهد داشت. این عنوان در تاریخ مذکور تنها به صورت دیجیتالی عرضه می‌شود و سپس به مرور زمان کامل‌تر و در نهایت با یک نسخه کامل و نهایی به بازار بازی های فیزیکی اضافه خواهد شد. در این نسخه آزادی عمل کاملی خواهید داشت و بر خلاف نسخه های قبلی اینبار می‌توانید خودتان روش مبارزه را انتخاب کنید. این شما هستید که مخفی کاری را از روش های پر سر و صدا تفکیک می‌کنید و روشی تازه را وجود می‌آورید. عنوان Hitman بر روی کنسول های نسل هشتمی (PlayStation 4 و Xbox One) و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید