Dynasty Warriors 8 Empires به PS Vita می‌آید

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۲

Dynasty Warriorrs 8 Empire که جدیدترین عنوان از سری Dynasty Warriors می‌باشد، کمی قبل‌تر برای Xbox One ،PS4 و PS3 انتشار یافت. طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده است، این عنوان قرار است برای کنسول‌دستی PS Vita نیز دوباره منتشر شود. البته باید بگوییم که اتشار این عنوان برای کنسول مذکور در ژاپن قبلا تائید شده بود، ولی امروز Koei Tecmo انتشار آن برای این کنسول را در اروپان یز تائد کرد. برای مطلع‌شدن از جزئیات بیشتری درباره نسخه Empires با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این نسخه از بازی بر روی PS Vita، از تمام صفحه کنترل لمسی استفاده می‌کند و بازیکنان این عنوان بر روی کنسول‌دستی مذکور می‌توانند از طرق Cross-Play و Cross-save با کنسول‌های PS3 و PS4 رقابت کرده و ارتباط برقرار کنند. هر بسته‌الحاقی هم که برای دو سیستم دیگر انتشار یابد، به PS Vita هم انتقال خواهد یافت. شایان به ذکر است، در کنسول‌دستی PS Vita می‌توان از قابلیت Co-Op دو نفره هم استفاده کرد که در بخش‌های Empire  و Free Play قابل دسترسی است.

در پایین چندعکس رسمی نیز از بازی را، می‌توانید در کنار توئیت منتشر شده برای تائید انتشار نسخه PS Vita در اروپا مشاهده نمایید.

Dynasty Warriors 8 Empires در تاریخ 25 نوامبر 2015 برای PS Vita منتشر خواهد شد.

KOEI TECMO EUROPE (@koeitecmoeurope) September 22, 2015

همان‌طور که در توئیت بالا خواندید، این بازی در تاریخ 25 نوامبر 2015 (4 آذر 1394) برای PS Vita انتشار خواهد یافت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید