فروش کنسول های نسل هشت تا پایان این نسل چقدر خواهد بود؟

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۵

یک آنالیزور بازی های ویدیویی با نام Michael Pachter پیش بینی های خود را در مورد فروش سه کنسول Xbox One ،PS4 و Wii U ارایه داد و برخی اعداد و ارقام در مورد تعداد کنسول هایی که تا پایان نسل هشت فروخته خواهند شد، در اختیار خبرگزاری ها قرار داد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

به گزارش وبسایت GamesIndustry آقای Michael Pachter در شعبه اروپایی کمپانی دایس در مورد اینکه نسل هشت چگونه عمل خواهد کرد، سخنرانی کرده که شما در ادامه می‌توانید پیش بینی های وی را بخوانید و با پیش بینی های شخصی خودتان مقایسه کنید.

با توجه به گفته های آقای Michael Pachter، در این نسل چیزی حدود 20 میلیون Wii U فروخته خواهد شد که در مقابل فروش 100 میلیونی کنسول نسل قبل کمپانی نینتندو؛ یعنی Wii بسیار کم تر است. لازم به ذکر است که Wii چیزی حدود 100 میلیون نسخه فروخته است.

اما برای PS4 پیش بینی وی این است این کنسول بین 120 تا 130 میلیون نسخه خواهد فروخت که از فروش PS3 بیشتر و از 155 میلیون فروش PS2 کمتر است، اما نکته ای که اکنون باید به آن توجه کنید این است که در حال حاضر PS4 سریعتر از PS2 می‌فروشد و اگر این روند ادامه پیدا کند، احتمال اشتباه از آب در آمدن این پیش بینی وجود خواهد داشت.

Patcher اعتقاد دارد که Xbox One نیز تا آخر این نسل فروش خوبی را تجربه خواهد کرد و چیزی بین 100 تا 110 میلیون نسخه خواهد فروخت که باز هم از فروش Xbox 360 بالاتر است.

علاوه بر اینها وی توضیح داد که شاید این آخرین باری باشد که کنسول هایی مناسب و شایسته را مشاهده می‌کنیم و آینده بازی های ویدیویی در دستان تکنولوژی ابری خواهد بود که هیچ کس نمی‌تواند در مورد موفقیت آن نظر خاصی بدهد.

آیا شما با پیش بینی های آقای Patcher موافق هستید؟ به نظر شما در مدت حیات نسل هشت چند عدد کنسول فروخته خواهد شد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Ali KratoS گفت:

  ps3 خریدم فقط و فقط و فقط برای بازی کردن گاد اف وار 3 و اسنشن
  همین و بس الان هم انچارتد هارو بازی کردم لست او اس چند تا دیگه بیاندو هوی رین
  ولی باید بگم لیتل بیگ پلنت و یه سری بازی های دیگش مزخرف بودن ( نظر شخصی )

  0
  0
 • AMIR_PC گفت:

  نسل فروش و سود شرکت ها و ضرر گیمرها=نسل هشت
  نسل فروش مقدار خیلی کمتر شرکت ها و به نفع گیمرها=نسل هفت
  ………..

  0
  0
 • sajjadsa گفت:

  من معتقدم رفتن به سمت تکنولوژی های ابری برای این شرکت ها برای نسل آینده زیاد گزینه منطقی نیست. هرچی باشه درصد قابل توجهی از فروش این کنسول ها در کشورهایی هست که نمیشه روی کیفیت اینترنتشون حساب کرد.

  0
  0
 • p.t گفت:

  به نظر من حرف های قشنگی (وشاید هم واقعی ) Yes زده باشه

  0
  0
 • sam snake 47 گفت:

  ب نظرم این اخرین نسل از کنسولاس ک این شکلین. کنسولای نسل 9 احتمالا گوشیای قدرتمند با هدست واقعیت مجازی باشن. چون هم قابل حمل میشه و هم بازیها ب شکل سه بعدی روایت میشن ک خیلی جذابتر میشه!!!!

  0
  0
 • REZAtb گفت:

  این پست واسه به جون هم انداختن فنای ‏PS‏ و ‏xbox‏ گذاشته شده
  ما که ‏PC‏ بازیم در کل بی طرفیم ولی قدرت ‏PC‏ رو دست کم نگیرید بیشتر دنیا رو ‏PC‏ میزنن

  0
  0
 • ali as گفت:

  دوستان که راجب برنده نسل صحبت میکنن برنده کسی که سود بیشتر بکنه نسل قبل سونی از نظر فروش کنسول با ماکروسافت حدودا برابر بود حالا یک 100 هزارتایی بالا وپایین و این بدونید که فروش کنسول اصلا سودی برای کمپانی ها نداره اصل سودشون از بازی ها شبکه لاین وتبلیغات بدست میاد که تو زمینه ماکروسافت خیلی بیشتر از سونی تو نسل قبل سود کرد الان این اتفاق تا این لحظه برعکس شد هر کنسول که روی شبکه انلاین اش کار بکنه بازار امریکا واروپا داره که الان مال سونی هستش البته با اومدن بازی هایی مثل هایلو ممکنه وضعیت فرق بکنه

  0
  0
 • به نظر من فروش ps4 خیلی بیشتر از این پیش بینی ها بشه چون xbox360 با بازیهای بچه گانه كینكت تونست فروش خوبی دست پیدا كنه چون همون بچه ها كه بزرگتر شدن خواستن گادآف وار آنچارتد لست آف آس و خیلی انحصاریای قشنگ دیگه بازی كنن دیدن كنسولو باید عوض كنن Wilt و شركت مایكروسافت اینو خوب درك كرد و رفت التماس شركت sqarenix تا حداقا یكسال تامرایدرو انحصاری xboxone كنه تا مشتریاشو از دست نده …

  0
  0