Allison Road خاطرات PT را برای شما زنده خواهد کرد

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۴

به نظر می‌رسد سازندگان بازی Allison Road خواهان ساخت یک عنوان همانند PT ( به نحوی می‌توان گفت دقیقا PT!) برای سیستم رایانه شخصی هستند و به همین منظور یک کمپین در Kickstarter امروز ایجاد کرده‌اند. با گیمفا برای کسب اطلاعات تکمیلی همراه باشید.

استودیوی لندنی Lilith Ltd در KickStarter  امروز یک کمپین با مبلغ درخواستی 250 هزار دلار با هدف ساخت یک عنوان اول شخص در ژانر بقا ایجاد کرده است. هدف از این بازی به تصویر کشیدن یک عنوان با بالاترین گرافیک و کیفیت ممکن است که با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 ساخته می‌شود و از Oculus Rift VR  نیز پشتیبانی خواهد کرد.

در Allison Road شما طی یک حادثه از خواب بیدار و وارد یک داستان پرپیچ و خم و ترسناک می‌شوید. استودیوی Lilith درباره ساخته خود چنین می‌گوید:

ما می‌خواهیم به ریشه‌های وحشت بازگردیم؛ چیزی که در بیشتر بازی‌های ترسناک امروزی نمی‌توان یافت.

بازی در حال توسعه برای رایانه شخصی است و برآورد می‌شود که در سال 2016 منتشر خواهد شد. اگر می‌خواهید با این عنوان بیشتر آشنا شوید شما را به تماشای تصاویر منتتشر شده از این عنوان دعوت می‌نمایم.

اگر شما در Kickstarter از 15 تا 24 دلار به این بازی کمک کنید؛ در زمان انتشار یک کپی از این بازی را دریافت خواهید کرد. تا به این لحظه Allison Road توانسته به 23 هزار دلار بودجه از طرف 678 حامی برسد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید