پشتیبانی SteamVR از Elite: Dangerous تا قبل از کریسمس | منتظر باشید

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۹

امروز Frontier سازنده بازی Elite: Dangerous اعلام کرد پشتیبانی SteamVR مدتی بعد در سال جاری، قابل استفاده خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر درباره بازی و SteamVR همینطور موضوع پشتیبانی VR از این عنوان، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

توئیت زیر (به پستی که درون سایت Twitter منتشر شود توئیت گفته می‌شود) توسط مسئول ارتباطات عمومی Frontier آقای Michael Gapper نوشته شده است:

ما از بابت اینکه قرار است Elite: Dangerous به SteamVR و HTC Vive بیاید، البته با یک بروزرسانی رایگان واقعا ابراز خوشحالی می‌کنیم.

Michael Gapper (@michaelgapper) September 21, 2015

این نیز باید قابل توجه شما باشد که پشتیبانی SteamVR از این عنوان همیشه نقشه Frontier بوده است. خوب است بدانید، در زمانی که این بازی در مرحله Kickstarter قرار داشت، مدیرعامل Frontier یعنی آقای David Braben درباره پتانسیل SteamVR برای یکپارچه سازی با اکتشافات Elite Dangerous صحبت کرده بود و در همان زمان، پشتیبانی Oculus Rift از بازی نیز تائید گردید و تا همین الآن، سازندگان سعی بر توسعه آن داشته‌اند.

در پایان باید بگوییم که شما می‌توانید مدتی بعد ولی در همین سال، یک Patch مخصوص برای بازی دریافت کنید که این عنوان را با پشتیبانی SteamVR و HTC Vive بروزرسانی می‌کند تا شما بتوانید یک نبرد فضایی همه جانبه را تجربه کنید. هنوز تاریخ دقیقی نیز برای انتشار این Patch اعلام نشده ولی به‌محض انتشار ما اخبار آن را با شما درمیان خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید