Shuhei Yoshida به VR به مانند یک اسلحه ی قدرتمند برای سازندگان نگاه می کند

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴

رئیس کل کمپانی سونی آقای Shuhei Yoshida صحبت های جالب و خواندنی ای راجع به  مسئله ی هدست های مجازی و حاشیه های پیرامون آن کرده اند. ایشان معتقد هستند که Playstation VR به سازندگان و توسعه دهندگان کمک خواهد کرد تا با ساده ترین ایده ها، شگفت انگیز ترین تجربه ها را خلق کنند.

طبق برنامه های سونی PlayStation VR قرار است تا در سال 2016 عرضه شود. ما در Tokyo Game Show امسال چندین دمو و پیش نمایش از این هدست واقعیت مجازی دیدیم که قابلیت های آن را به نمایش می گذاشت. یوشیدا اشاره می کند که هر سازنده و توسعه دهنده ای دوست دارد تا عنوانی شگفت انگیز بسازد و با VR این کار بسیار آسان می شود

“هر سازنده ای تلاش می کند تا یک چیز جدید، شگفت انگیز و نوآورانه بسازد تا مردم را شگفت زده کند..”

“استفاده از فناوری VR بسیار ساده است. به نوعی نا عادلانه و مانند یک اسلحه ی فوق العاده است. من فکر می کنم که این فناوری یک اسلحه ی عظیم و قدرتمند برای سازندگان است تا با آن تجربه های جدید و هیجان انگیز برای مخاطبان بوجود بیاورند.”

یوشیدا همچنین اشاره کرد که برای سازندگانی که منابع محدود دارند جای نگرانی نیست و باید مانند بازی HeadMaster که توسط یک تیم کوچک طراحی شده کار کنند.

“به دلیل تازه بودن و نامتعارف بودن VR برای سازندگان، می توان با محدود ترین منابع، تجربه های شگفت انگیزی ساخت و توسع داد. یکی از بهترین نمونه های این مسئله بازی Headmaster است که با سبک فوتبال ساخه شده و تیم مستقل و با منابع کم دارد اما همه از آن لذت بردند.”

PlayStation VR قطعا یک دنیای بزرگ و شگفت انگیز را برای دنیای بازی و بازیبازان رقم خواهد زد. باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید