آمار فروش این هفته بازی‌ها در انگلستان مشخص شد

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۱

همچون هفته‌های گذشته، آمار پرفروش ترین بازی‌ها در انگلستان منتشر شده است. این هفته چند بازی جدید در انگلستان منتشر شدند. یکی از این بازی‌ها، عنوان Destiny: The Taken King بود که توانسته است در جایگاه نخست این هفته قرار گیرد. برای مشاهده پرفروش‌ترین بازی‌های انگلستان به تفکیک هر پلتفرم‌، با گیمفا همراه باشید.

این هفته بازی Destiny: The Taken King در بازار انگلستان عرضه شد و توانست دوباره موفقیتی برای شرکت Activision
رقم بزند. Call of Duty: Advanced Warfare آخرین بازی شرکت Activision بود که در مکان اول جدول فروش انگلستان قرار گرفته بود، Call of Duty: Advanced Warfare آخرین بار در فوریه امسال به این مکان صعود کرده بود. اما اکنون Destiny: The Taken King با فروش بسیار خوبش توانسته این جایگاه را در هفته‌ی اول عرضه‌اش در اختیار بگیرد. 57 درصد فروش بازی Destiny: The Taken King بر روی PS4 و 34 درصد هم بر روی Xbox One‌ بوده است. همچنین به ترتیب 7 و 2 درصد از فروش این بازی در کنسول‌های Xbox 360 و PS3 می‌باشد.

این هفته علاوه بر Destiny: The Taken King، دو بازی جدید دیگر هم در انگلستان منتشر شده اند. یکی از این بازی‌ها  Forza Motorsport 6 است. این بازی رتبه‌ی دوم لیست را در اختیار دارد.  PES 2016 هم به دنبال این بازی در مکان سوم قرار گرفته است.

با عرضه بازی FIFA 16، به احتمال بسیار زیاد شاهد شروع صدرنشینی این عنوان خواهیم بود. این یک نکته‌ی واضح است که FIFA 16 در انگلستان طرفداران بسیاری دارد و به همین دلیل احتمال صدرنشین این بازی به مدت چند هفته، چندان دور از دسترس نباشد. شما در پایین می‌توانید آمار پر فروش‌ترین بازی‌ها در انگلستان به تفکیک هر پلتفرم را مشاهده کنید.

آمار 20 بازی پرفروش انگلستان:

1. DESTINY: THE TAKEN KING
2. FORZA MOTORSPORT 6
3. PRO EVOLUTION SOCCER 2016
4. METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
5. MAD MAX
6. SUPER MARIO MAKER
7. GRAND THEFT AUTO V
8. DISNEY INFINITY 3.0
9. RUGBY LEAGUE LIVE 3
10. LEGO JURASSIC WORLD
11. GEARS OF WAR: ULTIMATE EDITION
12. MINECRAFT: XBOX EDITION
13. UNTIL DAWN
14. CALL OF DUTY: GHOSTS
15. NHL 16
16. MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION
17. DYING LIGHT
18. MADDEN NFL 16
19. DESTINY
20. CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE

آمار فروش با تفکیک پلتفرم‌ها:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید