حالت سه بعدی بازی Hyrule Warriors Legends تنها برروی 3DS های جدید کار می کند

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۳

طی مصاحبه ای که اخیرا با آقای Yosuke Hayashi تهیه کننده ی بازی Hyrule Warriors انجام شده، اطلاعات زیادی راجع به نسخه ی کنسول دستی 3DS این بازی به بیرون نشر پیدا کرده است. برای دریافت این اطلاعات با گیمفا همراه باشید.

نسخه ی 3DS این بازی، Hyrule Warriors Legends نام دارد و تعدادی از آمیبو های فوق محبوب نیز (مانند نسخه ی Wii u) برروی این کسنول قابل بازی می باشند. همچنین هر محتوای اضافه شونده که تا به امروز منتشر شده، در بسته ی 3DS وجود دارد. صحبت از حضور چند شخصیت جدید است اما تاریخ معرفی آن ها اعلام نشده است. Hayashi تایید کرد که DLC های Tetra، Toon Link و King of Hyrule در بسته ی نسخه ی 3DS با کد وجود خواهند داشت.

اما مهمترین خبر در رابطه با نسخه ی 3DS بازی Hyrule Warriors که با نام Hyrule Warriors Legends شناخته می شود، قابلیت تصویر سه بعدی کنسول 3DS است که البته گفته شده که حالت سه بعدی تنها برروی 3DS های مدل جدید کار می کند. دلیل این کار هم، محدودیت سخت افزاری 3DS های قدیمی ذکر شده است. هنوز DLC جدیدی برای Hyrule Warriors Legends معرفی نشده و خبر بد تر این که بخش Challenge Mode نیز از بازی حذف شده است. اما با سخت افزار جدید 3DS و کنترل بهتر امید می رود تا Hyrule Warriors Legends بازی خوبی از آب درآید.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود، Hyrule Warriors Legends در نیمه ی اول سال 2016 در منطقه های آمرکای شمالی و اروپا عرضه می شود. نسخه ی ژاپنی بازی نیز 21 ژانویه (1 بهمن ماه 1394) منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید