نویسنده ی ارشد Mass Effect به Bioware بازگشت

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۵

Drew Karpyshyn که در گذشته نویسنده ی ارشد بازی های Mass Effect و Mass Effect 2 بود، استودیوی Bioware را به دلیل نوشتن یک کتاب سه گانه به نام Chaos Born در سال ۲۰۱۲ ترک کرد.او به تازگی کار برروی قسمت سوم و آخر Chaos Unleashed را به پایان رساند و در بلاگ خود اعلام کرد که به Bioware بازخواهد گشت. برای خواندن ادامه ی خبر با گیمفا همراه شوید.

Drew Karpyshyn اعلام کرده که در Bioware در حال کاربرروی یک عنوان جدید نیست و بار دیگر برروی Star Wars The Old Republic کار می کند. با صحبت های Karpyshyn همراه باشید:

“خبر های زیادی در چند وقت اخیر از من منتشر شده. یکی از آن ها بازگشت من به Bioware می باشد. برای کسانی که من را نمی شناسند، من حدود یک دهه با Bioware بر سر بازی های تقدیر شده  و پر طرفدار مانند Mass Effect 1&2، Knights of the Old Republic و Star Wars: The Old Republic Online MMO همکاری داشته ام. چند سال پیش من Bioware را ترک کردم تا برروی رمان خود تمرکز کنم اما حالا که سه گانه ام تمام شده تصمیم گرفتم به این استودیو بازگردم. اما برای کسانی که رمان های مرا دوست داشتند جای نگرانی نیست، من باز هم رمان می نویسم.”

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید