فیل اسپنسر دوست دارد تا با پشتیبانی از نسل قبل، Halo: Reach را برروی Xbox one ببیند

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰

بحث پشتیبانی از نسل قبل و اخبار پیرامون آن از طرف مایکروسافت، بازیبازان زیادی را هیجان زده و خوشحال کرد. حال بازیبازان کم تجربه و کم سن و سال که بازی های نسل قبل ایکس باکس را از دست داده اند می توانند آن ها را برروی کنسول نسل جدیدشان بازی کنند. برای ادامه ی خبر با گیمفا همراه باشید.

با قابلیت پشتیبانی از نسل قبل که برنامه ی آن از ماه نوامبر سال جاری آغاز می شود، مایکروسافت امیدوار است که بازی های فرست پارتی و تراز اول را برروی کنسول Xbox one به اجرا در بیاورد. یکی از بازی هایی که شاید افراد فراوانی آن را در نسل قبل از دست داده اند بازی Halo Reach باشد. زمانی که از آقای فیل اسپنسر، مدیر بخش Xbox شرکت مایکروسافت درباره ی آمدن Halo Reach برروی کنسول Xbox one سوال شد، ایشان اشاره کردند که دوست دارند تا این نسخه از سری محبوب هیلو را یا با برنامه ی پشتیبانی از نسل قبل و یا به عنوان DLC برای Halo: The Master Chief Collection برروی Xbox one ببینند.

به تازگی Halo 3: ODST در قالب Halo: The Master Chief Collection منتشر شده و با اینکه به صورت ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می شود اما مد محبوب Firefight mode به آن اضافه نشده است. اگر Halo reach با قابلیت پشتیبانی از نسل قبل بتواند این قابلیت را فراهم کند، این عنوان برروی Xbox one به محبوبیت می رسد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید