World of Warships در حال حاضر برای دو کنسول نسل هشتمی ساخته نمی‌شود

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۱

استودیو Wargaming چندی پیش اعلام کرد که عنوان خوش ساختش با نام World of Tanks به زودی برای PS4 منتشر خواهد شد و مدتی است که این بازی فعالیت خود در دو کنسول Xbox 360 و Xbox One را آغاز کرده است، اما در مورد بازی جدید این استودیو با نام World of Warships چطور؟ آیا این بازی لذت بخش برای کنسول ها نیز منتشر خواهد شد؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Ivan Moroz، کارگردان بین‌المللی عنوان World of Warships، در خلال Tokyo Game Show به خبرنگار وبسایت DualShockers گفته است که فعلا نمی‌تواند در مورد هیچ یک از برنامه هایشان برای کنسول ها صحبت کند. در حال حاضر آن ها بر روی ساخت نسخه رایانه های شخصی بازی تمرکز کرده اند و سعی دارند این عنوان را به موفق ترین حالت ممکن بسازند. چیزی که برای Wargaming بسیار واضح است این است که گسترش بازی به دیگر پلتفرم ها انتخابی عاقلانه است و برای هر عنوان موفقی یک آینده غریب الوقوع می‌باشد.

از حرف های کارگردان بازی که بگذریم آقای Victor Kislyi، مدیرعامل Wargaming، در مورد مشکلاتشان در ساخت بازی توضیحاتی داد ولی در انتها عبارت “هرگز نگو هرگز” را به کار برد، اما بسیار واضح توضیح داد که در حال حاضر آن ها  بر روی نسخه کنسولی بازی World of Warships کار نمی‌کنند.

لازم به ذکر است که تمامی پروژه های Wargaming پروژه هایی بزرگ و پر خرج هستند که ساخت آن ها زمان بسیار زیادی را می‌گیرد. قطعاً آن ها دلشان می‌خواهد هر بازی را که می‌سازند بر روی تمام پلتفرم ها اجرا کنند اما این موضوع به زمان، یک تیم خوب و حرفه ای و میلیون ها دلار سرمایه گذاری نیاز دارد.

Kislyi سخنانش را با چیز هایی که اکنون در اختیار دارند و در گذشته به مردم عرضه کرده اند ادامه داد و توضیح داد که آن ها به کارشان ادامه خواهند داد اما در حال حاضر همه چیز وقت گیر است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید