شایعه: سونی در Paris Games Week علاوه بر پروژه جدید QD چند IP دیگر هم معرفی خواهد کرد

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۰

همانطور که مطلع هستید هفته گیم Paris Games Week با حضور گسترده سونی از اوایل آبان ماه آغاز می‌شود. یکی از شایعات بزرگی که در رابطه با کنفرانس سونی در این جشنواره وجود دارد، معرفی IP جدید کمپانی فرانسوی Quantic Dream برای PS4 است. اما یکی از منابع داخلی معتقد است که پروژه جدید این Quantic Dream تنها سورپرایز سونی نخواهد بود و این شرکت IPهای بیشتری را برای معرفی در این همایش آماده کرده است.

Tidux، یکی از منابع داخلی فعال در توییتر، امروز در توییتر خود اعلام کرد که سونی علاوه بر بازی جدید Quantic Dream برای PlayStation 4، چند IP دیگر هم در جریان همایش Paris Games Week معرفی خواهد کرد. وی ادعا دارد که توانسته از ظبقه سونی در نمایشگاه دیدن کند و پوسترهای مربوط به عناوین جدید این شرکت را از نزدیک ببیند! همچنین  Tidux معتقد است که هیچ کمپانی دیگری به غیر از سونی در این هفته گیم کنفرانس مطبوعاتی برگزار نخواهد کرد.

در ادامه می‌توانید نیم نگاهی بر توییت‌های این شخص داشته باشید:

چیزهایی بیشتر از پروژه جدید QD نمایش داده خواهد شد.

یک کنفرانس مطبوعاتی در یک طبقه بسیار بزرگ در حال تنظیم است، بسیار بزرگ!

آره، فقط Sony!

طبق اطلاعات مندرج شده در وبسایت رسمی سونی، کنفرانس این شرکت در تاریخ ۲۷ اکتبر (سه شنبه، ۵ آبان ۱۳۹۴) در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود. شایان به ذکر است که در های کنفرانس برای ورود خبرنگاران و مطبوعات دو ساعت قبل از برگزاری کنفرانس اصلی باز می‌شوند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید