گیفت کارت
گیفت کارت

World of Tanks با رزولوشن 1080p و نرخ فریم 60 برروی PS4 اجرا خواهد شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۰

چند روز پیش بود که بازی محبوب World of Tanks برای کنسول PS4 معرفی شد و طرفداران پلی استیشن و سونی را خوشحال ساخت. با اطلاعات بیشتر درباره ی بازی با ما همراه باشید.

Max Chuvalov امروز در نمایشگاه Tokyo Game Show توضیحاتی در رابطه با مسائل فنی گرافیکی این عنوان برروی PS4 داد. Chuvalov اعلام کرد که World of Tanks برروی PS4 با رزولوشن 1080p و نرخ 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد اما این همه چیز نیست.

او همچنین اشاره کرد که از نظر گرافیکی، بازی گرافیکی به مراتب بالاتری نسبت به نسخه ی PC این عنوان دارد. زیرا نسخه PC به گونه ای ساخته شده بود که قابل اجرا برروی سیستم های ضعیف و متوسط را داشته باشد.

زمانی که شما جامعه ای در بازی داشته باشید که پذیرای میلیون ها بازی باز باشد و هر کدام از آن ها شامل فیزیک و افکت های داینامیک هستند اجرای بازی سخت‌تر می شود. اما در کنسول ها همه، سخت افزاری مشابه به هم دارند و به راحتی شاهد نقشه‌ها و تانک‌هایی با جزئیات بیشتر و آب و هوای داینامیک و پویا خواهیم بود.

نسخه PS4 بازی از ابتدا دارای تمام مپ های HD، تانک‌ها و محیط های مختلف است; همراه با شرایط متفاوت در هر ساعت از شبانه روز و افکت  های متفاوت.

Chuvalov همچنین اشاره کرد که نسخه های PS4 و Xbox One بازی از نظر بصری برابر هستند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید