تاریخ انتشار رسمی کنترلر Elite کنسول Xbox One مشخص شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۳

باندل جدید کنسول Xbox One با نام  Xbox One Elite در تاریخ 3 نوامبر (مصادف با 12 آبان) منتشر خواهد شد و شما می‌توانید این کنسول را تهیه نمایید اما بسیاری از طرفداران هستند که در حال حاضر دارای یک دستگاه Xbox One می‌باشند و با این حال عاشق طراحی کنترلر این باندل جدید شده اند و نمی‌خواهند زیاد هزینه کنند. اکنون کمپانی مایکروسافت تصمیم گرفته است که این کنترلر را به صورت جداگانه به فروش برساند. شما می‌توانید تاریخ انتشار این کنترلر را در ادامه مطلب مشاهده بفرمایید.

امروز کمپانی مایکروسافت اعلام کرد که کنترلر این باندل جدید به صورت جداگانه در تاریخ 27 اکتبر (مصادف با 5 آبان) با قیمت 150 دلار منتشر خواهد شد. دوام و طراحی این کنترلر خصوصا برای کاربران بازی های Forza و Halo بسیار مناسب است.

آقای  Phil Spencer در مورد این باندل جدید، هارد 1 ترابایتی آن و بهبود عملکرد کنسول گفت:

ما همیشه باید یک چیز جدید برای ارایه به مشتریان فهمیده امان که می‌خواهند بهترین های مارا خریداری کنند داشته باشیم و اکنون من می‌خواهم بگویم که چنین فرصتی را برای آن ها فراهم کرده ایم. اگر کسانی که از Xbox One خود بسیار راضی و خوشحال می‌باشند بهشان پیشنهاد می‌کنم حتما Xbox Elite را امحان کنند. منظور من از این حرف این نمی‌باشد به خودتان سختی بدهید و این Xbox Elite را خریداری کنید زیرا همین دستگاهی که در حال حاضر صاحب آن می‌باشید، شما را راضی نگه خواهد داشت. Xbox Elite سریعتر خواهد بود اما نه آنقدر سریعتر که بخواهید صدها دلار برای آن خرج کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید