اهداف ساخت عنوان Divinity: Original Sin 2 با قابلیت‌های جدیدی گسترش یافت

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۳

چندی پیش استودیو Larian، سازنده عنوان Divinity: Original Sin 2، اقدام به بروزرسانی صفحه Kickstarter بازی نموده و اهداف ساخت جدیدی را برای بازی مشخص کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که 10 روز تا اتمام مهلت زمان ارسال کمک مالی برای ساخت نسخه جدید سری Divinity باقی مانده است، 33,309 نفر با پرداخت مبلغی بیش از 1.5 میلیون دلار، به ساخت بازی کمک نموده اند. با این مقدار کمک مالی، منطقه Hall of Echoes برای نسخه جدید قابل بازی شده است، اما این پایان کار نیست و با افزایش مبلغ کمک‌های مالی برای بازی، قابلیت‌های جدیدی به این عنوان افزوده خواهد شد.
از این قابلیت‌ها می‌توان به پشتیبانی از مودها، اضافه شدن سیستم پویا روابط عاشقانه، ماسک‌های تغییر شکل دهنده، حالت Master Mode برای بازی و ویرایشگر in-game، اشاره کرد.
اهداف ساخت جدید از مبلغ 1.65 میلیون دلار آغاز و تا 2 میلیون دلار ادامه خواهند داشت.
Divinity: Original Sin 2 در تاریخ 26 آگوست با درخواست 500.000 دلار وارد Kickstarter شد و در عرض 12 ساعت موفق به جمع آوری مبلع مورد نیاز گشت.
بازی به طور انحصاری برای رایانه‌های شخصی در دست ساخت بوده و دارای صداگذاری به زبان انگلیسی خواهد بود. لازم به ذکر است بازی با زیرنویس آلمانی، روسی و فرانسوی منتشر خواهد شد.
در پایان شما را به مشاهده تصویر اهداف ساخت جدید عنوان Divinity: Original Sin 2، دعوت می‌کنیم:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید