گیفت کارت
گیفت کارت

The Old Hunters اولین و آخرین DLC عنوان Bloodborne خواهد بود

۲۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۴

با شروع Tokyo Game Show 2015 بازی های جذابی برای علاقه مندان به صنعت بازی های رایانه ای به نمایش در آمد و یکی از هیجان انگیزترین لحظات این نمایشگاه زمانی بود که DLC عنوان Bloodborne با نام The Old Hunters به طور کامل نمایش داده شد. Bloodborne یکی از عناوین انحصاری کنسول PS4 می‌باشد که مورد تایید و تشویق منتقدان گرفت و اکنون به نظر می‌رسد که The Old Hunters تنها DLC خواهد بود که برای آن منتشر می‌شود. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا در این مورد جزییات بیشتری بدست بیاورید.

آقای Masaaki Yamagiwa، یکی از تهیه کنندگان کمپانی سونی در ژاپن، در یک مصاحبه با یوروگیمر در مورد The Old Hunters اطلاعاتی داده است و پیرامون این DLC صحبت کرده است. تریلر عنوان The Old Hunters همین هفته منتشر شد و گفته شده است که در ماه نوامبر سال جاری منتشر خواهد شد.

Yamagiwa گفت:

ما در واقع در حال کار بر روی دو DLC بودیم و برای انتشار دو DLC برنامه ریزی کرده بودیم.

اما در این مصاحبه با وبسایت یوروگیمر مشخص شد که سازندگان تصمیم گرفته اند این دو DLC را در یک بسته واحد عرضه کنند تا هم کار آن ها آسان تر شود و هم تعداد بیشتری از کاربران قادر به تجربه آن ها باشند.

بهرحال Yamagiwa گفت:

ما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای DLC های بیشتر نداریم.

با توجه به این سخنان و عبارت “درحال “حاضر” می‌توان به دو نتیجه رسید که ممکن است The Old Hunters اولین و آخرین DLC بازی باشد و یا شاید ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا سازندگان در آینده نظر خود را عوض خواهند کرد یا خیر.

جدا از این موضوع که این DLC شاید آخرین DLC این عنوان باشد، ولی تمام چیزهایی که از یک بسته الحاقی انتظار داریم را درون خود جای داده است. در تریلری که این هفته از آن به نمایش درآمد، اسلحه ها، مکان ها، باس فایت های جدید و… حضور داشتند که به جذابیت The Old Hunters افزوده است و علاوه بر اینها باس های قدیمی و مخلوطی از آن ها نیز در این DLC حضور دارند که Yamagiwa در این مورد گفت:

این فرصتی است تا قهرمانان قدیمی شهر Yharnam را در یک شکل  و شمایل جدید ببینید.

Bloodborne: The Old Hunters در تاریخ 24 نوامبر (مصادف با 3 آذر) به صورت دیجیتالی و در تاریخ 3 دسامبر (مصادف با 12 آذر) به صورت فیزیکی برای PS4 منتشر خواهد شد و هردو نسخه دارای بسته الحاقی و بازی اصلی با هم می‌باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید