از 4 شخصیت اول Persona 5 رونمایی شد | همراه با اطلاعات آن‌ها

۲۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۳

امروز Atlus ناشر بازی Persona 5 سایت مخصوص این بازی برای نمایشگاه TGS 2015 را بروزرسانی کرده است و در این بروزرسانی، اقدام به رونمایی از 4 شخصیت اصلی این بازی کرده است که در گروه “Phantom Thives” قرار دارند. برای آشنایی بیشتر با این گروه با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شما را به خواندن خلاصه‌ای از اطلاعات منتشر شده درباره این 4 شخصیت دعوت می‌نماییم:

Protagonist (صداپیشه: آقای Jun Fukuyama)

رهبر گروه Phantom Thives. یک مرد جوان 16 ساله که در سال دوم دبیرستان، آن هم درون مدرسه Shujin تحصیل می‌کند. او در نگاه اول یک جوان خوش رفتار به نظر می‌رسد اما، وقتی که پوشش مبدل “دزد فانتوم” را به تن می‌کند، کاملا تحت تائیر قرار می‌گیرد. او در کافه Shiken که توسط پدر و مادر دوستش اداره می‌شود اقامت می‌کند. البته هنوز دلیل آمدن او از شهرستان به پایتخت این کشور توکیو معلوم نیست.

Ryuji Sakamoto (صداپیشه: Mamoru Miyano)

دقیقا همانند Protagonist، او یک جوان 16 ساله است که در سال دوم دبیرستان و همان مدرسه Shujin تحصیل می‌کند. او همه‌جا با رفتار وحشیانه‌اش شناخته می‌شود و یک “بچه مشکل‌ساز” حتی درون مدرسه شناخته می‌شود. البته این رفتار مشکل‌ساز او در مدرسه با خوش‌آمد گویی معلمان و مشاوران نیز همراه می‌شود. او در گذشته اصلا به این‌شکل رفتار نمیکرده است ولی، هنوز ریشه این رفتار اشتباه او معلوم نیست.

An Takamaki (صداپیشه: Nana Mizuki)

یک دختر 16 ساله و نیمه آمریکایی که در مدرسه هم‌گروهی هایش تحصیل می‌کند. کسی که به‌دلیل شخصیت و پوشش متفاوتش قادر به همرنگ شدن و همراهی دوستانش نیست، به شکلی که حتی درون مدرسه نیز ایزوله شده است. او اغلب با Protagonist و Ryuji Sakamoto دیده می‌شود همچنین، شایعاتی نیز دور و بر او در مدرسه می‌چرخد که هنوز صحت آن‌ها تائید نشده است.

Morgana (صداپیشه: Ikue Otani)

مرموزترین شخصیت گروه Phantom Thives. جثه‌ای بچگانه دارد، پوشش او مانند یک گربه است و شخصیت اصلیش هنوز رونمایی نشده است. البته اینطور که می‌گویند او چیزی را نیز به سر می‌کند ولی…؟ این تمام چیزیست که ما درباره او می‌دانیم. این را نیز باید بگوییم که Morgana بارها همراه با Protagonist آن هم با پوشش گربه‌ایش دیده شده است.

شایان به ذکر است که گروه Phantom Thives به این چهار نفر خلاصه نمی‌شود و Atlus نیز این موضوع را روشن کرده که درباره بقیه گروه بعدا بیشتر خواهیم شنید. بازی Persona 5 در تابستان 2016 برای PS4 و PS3 انتشار خواهد یافت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید