گیفت کارت
گیفت کارت

از باکس آرت Minecraft: Story Mode رونمایی شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۱

مسلما Telltale Games با داستان های مرموزی که خلق می‌کند شهرت دارد و تا به امروز توانسته با انتشار عناوین موفقی همانند Game of Thrones ،Tales From the Borderlands و The Walking Dead این شهرت دو چندان کند. خوشبختانه این شرکت این بار عنوان Minecraft را هدف قرار داد و از دسامبر سال گذشته در حال کار بر روی بخش داستانی این بازی مهیج و پرطرفدار است.

مدتی قبل اعلام شد که قسمت اول این بخش داستانی در اکتبر ۲۰۱۵ در دسترس قرار می‌گیرد. بخش داستانی تنها به صورت دیجیتالی نخواهد بود و به صورت فیزیکی هم عرضه می‌شود. اما باکس آرت این بازی چه شکل و شمایلی خواهد داشت؟

نسخه فیزیکی Minecraft: Story Mode در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ (مصادف با ۵ آبان ماه) بر روی کنسول های نسل هشتم و هفتم و نیز رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. نسخه فیزیکی Season Pass بازی را به طور رایگان به همراه خواهد داشت.

در ادامه می‌توانید باکس آرت نسخه‌‌های PlayStation 3 و‌ PlayStation 4 را مشاهده کنید:

بخش داستانی این بازی به صورت اپیزودیک منتشر می‌شود و قسمت اول آن با نام The Order of the Stone در تاریخ ۱۳ اکتبر سال جاری (مصادف با ۲۱ مهر ماه) به صورت دیجیتالی برای پلتفرم های PC ،Mac ،PlayStation 4 ،PlayStation 3، Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. نسخه های iOS و Android بازی نیز با تاخیری ۲ روزه در تاریخ ۱۵ام همان ماه در دسترس قرار می‌گیرند. در بخش داستانی شما کنترل شخصیتی با نام Jesse را در تمام قسمت ها بر عهده خواهید گرفت و با او و گروهش در ماجراجویی های نفس گیری همراه می‌شوید. آن ها باید چیزی را که باعث رعب و وحشت شده است را کشف و برای نابودی آن تلاش کنند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید