TGS 2015: محتویات جدیدی برای Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain معرفی شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۴

دیروز کونامی طی یک کنفرانس مطبوعاتی با مضمون Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در نمایشگاه TGS 2015 از محتویات جدیدی در قالب DLC برای این بازی پرده برداری کرد.

از محتویاتی که به سبب این DLC به بازی اضافه می‌شود می‌توان به یونیفرم‌های مخصوص و سفارشی سازی شده برای D-Horse و Snake اشاره کرد. علاوه بر این، DLC محتویات کلاسیکی را از نسخه Snake Eater به همراه دارد.

ابتدا با D-Horse شروع می‌کنیم:

در ادامه می‌توانیم به دو لباس تازه برای شخصیت محبوبمان، یعنی Snake، اشاره کنیم. اولین لباس، پوشش Snake Eater است که در ادامه می‌توانید نیم‌ نگاهی به آن داشته باشید:

و در نهایت و شاید یکی از ناامید کننده‌ترین لباس ها برای Snake! کت و شلوار مخصوص مهمانی برای این مامور زبردست! اینگونه لباس‌ها معمولا به عنوان یک پاداش بعد از به پایان رساندن بازی به بازیکن داده می‌شوند اما همانطور که واضح است شما می‌توانید آن را بدون هیچ دردسری در قالب یک DLC به‌دست آورید. در ادامه می‌توانید تصویری از این محتوا را مشاهده کنید:

اما این پایان ماجرا نیست و کونامی برای سربازان مرد و حتی Snake محتویات دیگری را در نظر گرفته‌است. از این محتویات می‌توان به لباس‌های The Tuxedo ،The Sneaking Suit و Jungle Fatigues برای مردان بازی اشاره کرد:

کونامی هنوز قیمت و تاریخ انتشار این محتویات را اعلام نکرده‌است و طبق شایعات منتشر شده به احتمال بسیار زیاد تا پایان نمایشگاه اطلاعات بیشتری در رابطه با این DLC در دسترس قرار می‌گیرد.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PlayStation 4 ،PlayStation 3 ،Xbox 360 ،Xbox One و‌ رایانه‌های شخصی در دسترس است. بخش آنلاین این بازی که با نام تجاری Metal Gear Online 3 شناخته می‌شود در تاریخ ۶ اکتبر برای دارندگان نسخه‌های کنسولی و از سال آینده برای دارندگان بازی بر روی PC در دسترس قرار می‌گیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید