عنوان Dead Island MOBA تعطیل شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۵

اگر از طرفداران سری Dead Island باشید، حتما با نسخه فرعی این عنوان که در سبک MOBA بوده و با نام Dead Island: Epidemic شناخته می‌شود، آشنایی دارید. چندی پیش توسعه‌دهندگان این عنوان با انتشار پستی در صفحه فروش این عنوان در Steam، از تعطیلی این عنوان خبر دادند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

طبق گفته توسعه‌دهندگان، سرورهای این عنوان در تاریخ 15 اکتبر (مصادف با 23 مهر ماه) تعطیل خواهند شد:

از زمانی که ما این عنوان را با عرضه نسخه آلفا بازی شروع کردیم تا وقتی که نسخه بتا را منتشر کردیم، با تعداد زیادی انتقاد و بازخورد دلگرم کننده و مفید از طرف طرفداران بازی، مواجه شدیم. این موارد برای تک تک افرادی که در ساخت و توسعه بازی دخیل بودند، فوق العاده گرانبها بود.

پست با جملات زیر ادامه پیدا کرد:

در طول ماه‌ها و هفته‌های گذشته، ما در حال ارزیابی موقعیت‌هایی بودیم تا چگونه Dead Island: Epidemic را گسترش داده و این عنوان را در آینده به یکی از عناوین مطرح در این سبک تبدیل کنیم. اما ما بسیار غمگین هستیم از اینکه امروز اعلام کنیم که به این نتیجه رسیدیم که توسعه بازی را متوقف کنیم.

لازم به ذکر است از این تاریخ تا 15 اکتبر، تمامی شخصیت‌ها و قابلیت‌های این عنوان با قیمت بسیار پایین به فروش خواهند رسید و به بازیکنان این امکان را می دهد که با استفاده از پول درون بازی به تمامی این قابلیت ها دسترسی پیدا کرده و تا زمان باقی مانده به تجربه این عنوان بپردازند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید