تصاویر نسل هفتمی WWE 2K16 را در اینجا مشاهده کنید

۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۰

امروز 2K چندین تصویر مختلف از نسخه PS3 و Xbox 360 عنوان WWE 2K16 منتشر کرد و با نگاهی گذرا به آن ها به راحتی می‌توان گفت که نسخه نسل هفتمی بازی به اندازه نسخه نسل هشتمی خوب به نظر نمی‌رسد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا این تصاویر را مشاهده بفرمایید.

این تصاویر در وبسایت  SmackDown Hotel منتشر شده اند و همانطور که مشاهده می‌کنید شخصیت ها به خوبی طراحی نشده اند و به اندازه نسخه PS4 و Xbox One درخشان و چشم نواز نیستند. برای مثال Roman Reigns در نسخه نسل هفتمی کمی لاغرتر طراحی شده است که این موضوع به وضوح قابل مشاهده است.

دیگر تصاویر نشان می‌دهند که مسابقه نهایی SummerSlam سال 1998 نیز در مد Stone Cold Showcase وجود دارند که در این مسابقه Stone Cold Steve Austin در مقابل Undertaker قرار گرفت.

SummerSlam 1998 در زمان خودش برای کمپانی بسیار موفق بود و عنوان پر فروش ترین رویداد رایگان کل تاریخ Summer Slam را با 700 هزار فروش به خود اختصاص داد. در آن زمان که Stone Cold از محبوبیت بالایی برخورددار بود در مقابل شخصی مشهور مانند Undertaker قرار می‌گرفت که این موضوع مردم را بسیار خوشحال کرد و باعث شد این مسابقه فروش فوق‌العاده ای داشته باشد.

آخرین تصاویری که می‌بینیم Cesaro را نشان می‌دهد که در حال اجرای حرکت مخصوص خود بر روی The Miz می‌باشد و Dean Ambrose را در تصویر دیگری می‌بینیم که حرکت قدیمی “Dirty Deeds” خود را بر روی Luke Harper اجرا می‌کند. در تمامی این تصاویر که می‌توانید در انتهای این مطلب آن ها را مشاهده کنید به خوبی گرافیک منسوخ شده بازی را در مقابل نسخه PS4 و Xbox One نشان می‌دهند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید