بتای Star Wars: Battlefront شامل هر دو بخش آنلاین و آفلاین خواهد بود | منتظر تاریخ شروع باشید!

۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵

در حالی که هنوز تاریخ دقیق شروع بتای عنوان مورد انتظار Star Wars: Battlefront اعلام نشده است، کمپانی EA امروز صبح خبر داد که بتای بازی شامل هر دو بخش آنلاین و آفلاین به همراه حالت های co-op و Split-Screen co-op خواهد بود. همچنین جزئیاتی از حالت ها و نقشه های در دسترس برای بتای بازی نیز، منتشر شده است. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

طبق اعلام EA؛ بخش چند نفره بتای Star Wars: Battlefront، دو حالت Drop Zone و Walker Assault را در نقشه های Sullust و Hoth در خود جای داده است. مراحل در نظر گرفته شده برای بخش تک‌نفره در برابر هوش مصنوعی نیز، رقابت های آنلاین و Split-Screen co-op را دربردارند و این مراحل به صورت حالت Survival در نقشه Tatooine رخ می‌دهند. اکنون از زبان Mathew Everett، مدیر انجمن بازی های EA بشنویم:

به محض اینکه تمام جزئیات مورد نظر در بتا بازی قرار داده شوند، تاریخ نهایی شروع آنرا اعلام خواهیم نمود.

وی اینگونه ادامه داد:

بتای بازی شامل بخش های آنلاین و آفلاین به همراه حالت های co-op و Split-Screen co-op خواهد بود و برای هر سه پلتفرم PC ، Xbox One و PlayStation 4 در دسترس خواهد بود. ما شما را صرف‌نظر از هر پلتفرمی که در نسل هشت دارید، پوشش داده‌ایم!

بتای بازی Star Wars: Battlefront در اوایل اکتبر ۲۰۱۵ (اواخر شهریور ماه) به صورت رایگان برای هر سه پلتفرم مقصد بازی، در دسترس قرار خواهد گرفت و شما قادر خواهید بود که از حالت ها و نقشه های متنوع قرار داده شده در آن، لذت ببرید. بازی نهایی در هنگام عرضه به بازار، حاوی ۱۲ نقشه و ۹ حالت متفاوت خواهد بود. Star Wars: Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ (۲۶ آبان ماه) برای پلتفرم های PC/PS4/Xbox One عرضه خواهد شد خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید