TGS 2015: شاهد تریلر جدیدی از Digimon World: Next Order باشید

۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۵

کمتر کسی را می توان یافت که انیمه های Digimon را ندیده باشد؛ موفقیت به دست آمده این عنوان تنها به اینمه ختم نمی شود و مدت زمان زیادی بوده که راه خود را به دنیای بازی های ویدیویی باز کرده است. جدیدترین نسخه از این سری، Digimon World: Next Order نام دارد که دارای محیطی بزرگ و رنگارنگ است. دقیقا همان چیزی که مخاطبین انتظار آن را داشتند. در ادامه می توانید تریلر به نمایش در آمده از بازی در طول نمایشگاه Tokyo Game Show 2015 را دانلود و یا مشاهده کنید.

شرکت Bandai Namco ساعاتی پیش تریلر 2 دقیقه ای سینماتیک جدیدی از Digimon World: Next Orde در طول TGS 2015 منتشر نموده که در زیر می توانید مشاهده کنید.

کیفیت HD

کیفیت SD

شما در این بازی داستان Takuto که یک دانش آموز درس خوان و ممتاز مقطع دبیرستان بوده را دنبال می کنید. وی برای امتحانات پایانی سال تصحیلی آماده می شود. یکی از خصوصیات های مهم بازی وجود سیستم شبانه روز است. طلوع و غروب آفتاب جلوه های خاصی را به بازی می بخشند که در کمتر بازی ساخته شده برای PS Vita شاهد آن بودیم. از این رو مکان ها نیز در ساعات مختلف روز متفاوت بوده و دارای ویژگی های خاصی است. بازی Digimon World: Next Order در سبک RPG بوده و در سال ۲۰۱۶ برای کنسول دستی PS Vita در ژاپن منتشر می شود.

 

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Dr. Freeman گفت:

  یادمه وقتی بچه بودم عاشق کارتون دیجیمون بودم که از شبکه دو پخش می شد…همیشه همه قسمتاشو دنبال میکردم و یجورایی محو دنیاش میشدم و خودمو جای دیجیمون ها تصور میکردم…دیجیمون مورد علاقه م پاتامون بود (اون دیجیمون نارنجی تپلی) و همینطور آگومون که شبیه تی رکس بود…البته از بازیش اطلاعی ندارم اما همین که شخصیت های دوست داشتنی این دنیای خیالی و جادویی راهشون رو به صنعت بازی باز کردن خیلی خوبه

  0
  0
 • mercenery گفت:

  من ک طرفدار دیجیمون هستم برام سخته این بازی نسخه غربی نداشته باشه!
  من چند وقت پیش که Digimon World 3 رو ک برای PS1 ه بعد از مدت ها تموم کردم … چقدر طول بکشه خوبه؟
  … 70 و خرده ای ساعت!!! تازه این در ضورتی بود که هنوز Digivolve ها رو کامل نکرده بودم و حدود 2 ساعت طول کشید باس آخر رو شکست بدم!
  ژاپنی هم بلد نیستم برم ویتا برا ژاپن بخرم!…
  انگار نه انگار ملت اروپا و آمریکا ویتا دارن No No !

  0
  0