تصاویر و Artwork های جدیدی از عنوان NiOh، انحصاری کنسول PS4 منتشر شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۲

 

به‌تازگی آخرین شماره از هفته‌نامه بازی ها ویدیویی ژاپنی، مجله Famitsu، در طی مقاله‌ای تصاویر جدیدی از عنوان NiOh، انحصاری کنسول PlayStation 4 منتشر کرده است که می‌توانید در ادامه خبر آن ها را مشاهده کنید.

عنوان NiOh که در طول کنفرانس Sony در TGS 2015 از سوی شرکت Koei Tecmo برای PlayStation 4 “بازمعرفی “شد، با همان نمایش کوتاه خود در کنفرانس، همه را شگفت ‌زده کرد. تصاویر جدیدی که از بازی منتشر شده‌اند، بیش‌تر بر روی شخصیت William و قدرت های ماورایی وی تمرکز دارند. همچنین در مقاله مجله Famitsu مشخص شده است که بازی با وجود بهره‌مندی از جلوه های بصری چشم‌نواز، بر روی نرخ فریم ۶۰ قفل خواهد بود. Koei Tecmo به دلیل محبوبیت کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 و همچنین برای به‌نمایش درآوردن آیین های ماورایی سنتی در فرهنگ ژاپنی به بهترین شکل، تصمیم گرفته که عنوان NiOh را به صورت انحصاری، تنها بر روی این کنسول عرضه نماید. اکنون شما را به دیدن تصاویر و Artwork های جدید دعوت می‌کنیم (تصاویر اسکن شده‌اند):

در پایان شایان به ذکر است که شما ‌می‌توانید از طریق این لینک، تریلر گیم‌پلی عنوان NiOh در TGS 2015 را مشاهده نمایید. تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نگردیده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید