تاریخ انتشار قسمت اول Minecraft: Story Mode به طور رسمی مشخص شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۳

بالاخره پس از انتشار شایعات مختلف در مورد تاریخ انتشار اولین قسمت از جدیدترین عنوان استودیو خلاق Telltale Games، یعنی Minecraft: Story Mode، امروز استودیو سازنده تاریخ انتشار رسمی بازی را تعیین کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اولین قسمت از این عنوان که با نام The Order of the Stone شناخته می‌شود، اولین قسمت از پنج قسمت فصل اول بازی به حساب آمده و در تاریخ ۱۳ اکتبر سال جاری (مصادف با ۲۱ مهر ماه) به صورت دیجیتالی در سرتاسر دنیا برای پلتفرم های PC و Mac از طریق فروشگاه‌های Telltale Online Store ،Steam و دیگر فروشگاه‌های دیجیتالی، منتشر خواهد شد.
در کنار نسخه‌های PC و Mac، نسخه‌های PS4 و PS3 بازی در همین تاریخ از طریق PSN و نسخه‌های Xbox One و Xbox 360 از طریق Xbox Live منتشر خواهند شد.
اما نسخه‌ iOS و Android بازی از طریق App Store ،Google Play و Amazon App Store در تاریخ ۱۵ اکتبر منتشر خواهد شد.
نسخه WiiU و PlayStation Vita بازی تاریخ انتشار مشخصی ندارند.
اما نسخه فیزیکی بازی در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری (مصادف با ۵ آبان) در آمریکاشمالی و در تاریخ ۳۰ اکتبر (مصادف با ۸ آبان) در اروپا منتشر خواهد شد. پلتفرم‌های مقصد نسخه فیزیکی PC ،PS4 ،PS3، Xbox One و Xbox 360 خواهد بود. نسخه فیزیکی بازی به همراه Season Pass منتشر خواهد شد، به این صورت که در صورت خرید نسخه فیزیکی، می‌توانید قسمت‌های بعدی را دانلود کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید