ناتی‌داگ به صورت تصادفی به‌ ساخت The Last Of Us 2 اشاره کرد!

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۹

در طول برنامه پخش زنده ناتی‌داگ که به مناسبت مجموعه مورد انتظار Uncharted: The Nathan Drake Collection برپا شده بود، یکی از اعضای استودیو به صورت کاملا اتفاقی به وجود قسمت دوم عنوان The Last Of Us 2 اشاره کرد و اکنون پس از اتمام برنامه، فضای رسانه‌ها مملوء از بحث و جدل در این‌باره شده است. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

این برنامه زنده که آقایان Eric Monacelli (از اعضای برنامه‌ریزی و روابط عمومی استودیو)، Josh Scherr (از نویسندگان) و Eric Baldwin (طراح اصلی انیمیشن ها) در آن حضور داشتند، Josh Scherr در میان صحبت های خود به صورت تصادفی The Last Of Us 2 را تایید کرد:

تمام انیمیشن های مربوط به صورت در سری Uncharted، توسط Eric که همینجا هستند، طراحی شده‌اند.

وی ادامه داد:

و در “قسمت اول” The Last Of Us، اوه! گفتم قسمت اول؟

 

اگرچه هیچگونه تایید رسمی در کار نبوده است، اما اگر شما ویدیوی بالا را مشاهده و به واکنش های آقای Scherr دقت کنید که چگونه پس از نام بردن از “قسمت اول The Last Of Us” دستپاچه شده و چندین بار با خود تکرار می‌کند ” The First The Last Of Us”، برایتان مشخص خواهد شد که وی به صورت سهوی و کاملا تصادفی به این مطلب که دنباله بازی درکار خواهد بود، اشاره کرده است. البته فرد سوم با ایجاد این فرضیه که شاید منظور آقای Scherr بسته الحاقی Left Behind می‌باشد، خطاب به آقای Eric Baldwin، از وی می‌پرسد “آیا شما بر روی انیمیشن های این بسته الحاقی نیز کار کرده‌اید؟”سپس ایشان نیز با پاسخ منفی و اشاره به اینکه در ساخت این DLC تنها “نقشی فرعی و حمایتی” ایفا کرده‌اند، فرضیه را رد می‌کنند.

این دومین باری است که توسط افراد نام‌آشنا و مرتبط با عناوین ناتی‌داگ به ساخت قسمت دوم بازی پرطرفدار The Last Of Us اشاره می‌شود. پیش از این، صداپیشه کاراکتر Nathan Drake، آقای Nolan North، ساخت The Last Of Us 2 را تایید کرده بودند؛ اگرچه امکان وجود دنباله بازی، امری دور از انتظار نبود! اما در حال حاضر، ناتی‌داگ تمام تمرکز خود را بر روی عنوان Uncharted 4: A Thief’s End و مجموعه Uncharted: The Nathan Drake Collection گذاشته است و فعلا باید برای تایید بازی، منتظر ماند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید