ویدیو: سکانس‌هایی از فرایند Motion Capture بازیگران عنوان Uncharted 4

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۱

به‌تازگی صدا پیشه معروف جهان بازی‌های ویدیویی و کاراکتر Nathan Drake؛ یعنی آقای Nolan North، ویدیو جدیدی از Motion Capture مرحله جیپ که در E3 2015 شاهد تریلر آن بودیم را منتشر کرده است و در آن شاهد ضبط حرکات شخصیت‌های Sully ،Nathan و Sam توسط صداپیشه‌های آن‌ها هستیم. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

چندی پیش بود که کارگردان بازی Uncharted 4: A Thief’s End؛ آقای Neil Druckmann با انتشار تصاویری اعلام کرد که کار Motion Capture دو تن از بازیگران که نقش Sully و Elena را برعهده داشتند به اتمام رسیده و ساخت بازی وارد مراحل پایانی خود شده است. اکنون دراین ویدیوی جدید، شاهد ضبط حرکات Nolan North و صداپیشه‌های دیگر هستیم. استودیوی ناتی‌داگ، همیشه به‌دلیل استفاده از تکنولوژی‌ پیشرو Motion Capture در بازی‌های خود، جایگاهی شناخته شده داشته است و اکنون در ویدیو پشت صحنه بازی Uncharted 4: A Thief’s End زحمت‌های فراوان سازندگان و تیم بازیگری برای ضبط درست سکانس‌ها به‌وضوح قابل مشاهده هستند. مسئله حیرت‌آور این است که چگونه ناتی‌داگ داده‌های انمیشینی ضبط شده در استودیو را با جادوی خود به یک نمایش گرافیکی خیره‌کننده در بازی نهایی تبدیل می‌کند؟

پخش آنلاین:

دانلود ویدیو با کیفیت 720p

دانلود ویدیو با کیفیت 480p

در پایان شایان به ذکر است که عنوان Uncharted 4: A Thief’s End، انحصاری کنسول PlayStation 4، در تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۱۶ میلادی (۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۴) به صورت همزمان در همه‌ کشورهای جهان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید