Halo 5: Guardians از وضوح تصویر متغیر برای ثابت کردن نرخ فریم استفاده می‌کند

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۸

امروز استودیو 343، توسعه دهنده عنوان موردانتظار Halo 5: Guardians، جزئیات تازه‌ای را در رابطه با جنبه‌های تکنیکی این عنوان، منتشر کرد. برای اطلاعات بیشتر، با گیمفا همراه باشید.

Halo 5: Guardians که قرار است در ماه اکتبر منتشر شود، مانند بسیاری از بازی‌های دیگر دارای وضوح تصویر ثابت نیست و بازی به طور خودکار وضوح‌ تصویر را برای قفل کردن نرخ فریم در 60، تعویض خواهد کرد:

بازی از نرخ فریم 60 در طول گیم‌پلی پشتیبانی خواهد کرد، به این صورت که با استفاده از سیستم تصاعدی وضوح تصویر، بازی به طور خودکار و با توجه به وضعیت محیط، وضوح تصویر را تا کیفیت 1080p تغییر خواهد داد.

سخنگوی استودیو 343 افزود:

در بیشتر بخش‌های قسمت داستانی بازی شما با وضوح تصویر 1080p به تجربه Halo 5: Guardians خواهید پرداخت. اما هنگامی که قرار است شما را با نبردهای جذاب، افکت‌های با کیفیت و وسایل نقلیه هیجان زده کنیم، بایستی از وضوح تصویر کاسته و به قفل کردن نرخ فریم در 60 بپردازیم.

1080p یا کمتر، مسئله‌ای که دارای اهمیت است، کیفیت فوق‌العاده بازی در زمینه های مختلف می‌باشد. Halo 5: Guardians در تاریخ 27 اکتبر سال جاری به طور انحصاری برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید