TGS 2015: عنوان Uncharted 4 به صورت “همزمان” در سراسر جهان منتشر خواهد شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۷

مدتی پیش بود که خبر هیجان‌انگیز تاریخ عرضه رسمی موردانتظارترین عنوان انحصاری کنسول نسل هشتمی سونی؛ یعنی Uncharted 4: A Theif’s End همه را خوشحال کرد و اکنون از نمایشگاه TGS 2015 خبر رسیده است که مصادف با روز انتشار بازی در آمریکا و اروپا (18 مارس) شاهد عرضه آن به صورت همزمان در اقصی نقاط جهان خواهیم بود. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

آمریکای شمالی، اروپا، ژاپن و سایر مناطق جهان، همه و همه به صورت یکپارچه در تاریخ 18 مارس 2016 میلادی (28 اسفند ماه 1394) در فروشگاه‌ها و خرده‌فروشی‌های خود، میزبان Uncharted 4: A Theif’s End خواهند بود. این خبر بسیار خوبی برای طرفداران بازی در مناطق مختلف است؛ چراکه دیگر آن‌ها مجبور نخواهند برای آخرین دیدار خود با Nathan Drake منتظر در دسترس قرار گرفتن بازی در کشور خود باشند.

در ابتدا قرار بود که عنوان Uncharted 4: A Theif’s End در سال 2015 منتشر شود اما ناتی‌داگ با اعلام اینکه به زمان بیش‌تری برای تکمیل بازی نیاز دارد، همه برنامه‌های سونی برای تعطیلات سال جدید میلادی و رقابت با Rise of the Tomb Raider را با مشکل مواجه کرد. اما خوشبختانه سال 2016، سال بسیار خوبی برای سونی و دارندگان PlayStation 4 خواهد بود. حضور عناوین Uncharted 4: A Theif’s End ،Horizon: Zero Dawn ،The Last Guardian ،Final Fantasy 7 Remake و Ratchet & Clank در میان بازی‌های AAA کنسول PS4 برای سال 2016، عرصه را بر رقبا تنگ خواهد کرد!

Uncharted 4: A Theif’s End در تاریخ 28 اسفند 1394، تنها 2 روز قبل از شروع سال جدید خورشیدی ما ایرانیان و طنین خوش‌نوای نوروز، به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید