TGS 2015: با Resident Evil: Umbrella Corps بیشتر آشنا شوید

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۵

همانطور که مطلع هستید کپکام در طول کنفرانس سونی در نمایشگاه TGS 2015 نسخه جدید Resident Evil را با نام Umbrella Corps معرفی کرد و تریلر جذابی از آن به نمایش گذاشت. خوشبختانه کپکام به یک تریلر پسنده نکرد و دقایقی قبل در کنار آن اطلاعاتی تازه از بازی را برای عموم در دسترس قرار داد.

Resident Evil Umbrella Corps در سبک شوتر سوم شخص چند نفره برای پلتفرم های PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد. بازی در سبک رقابتی قرار خواهد داشت و از حال و هوای قدیمی Resident Evil دور است. شما در این نسخه در نقش سرباز های ویژه‌ای قرار خواهید داشت که برای کشتار زامبی‌ها به منطقه آلوده فرستاده شده‌اند.

این نسخه تمام ویژگی های یک شوتر رقابتی را حفظ کرده و مسلما می‌توانید رقیب خوبی برای دیگر عناوین شوتر/سوم شخص در سال ۲۰۱۶ باشد. با توجه به آن چیزی که در تریلر بازی دیدیم، گیم‌پلی Umbrella Corps از حالت گیم‌پلی Resident Evilهای قبلی کمی فاصله گرفته است.

این عنوان با موتور گرافیکی Unity در حال توسعه است و فقط به صورت دیجیتالی بر روی کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد. Resident Evil: Umbrella Corps به مقدار $۲۹٫۹۹ / €۲۹٫۹۹ / £۲۴٫۹۹ در PSN ارزش‌گزاری شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید