با تصاویری از منوی اصلی بازی Uncharted: The Nathan Drake Collection همراه باشید

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۲

با پخش زنده‌ای که امروز از بازی Uncharted: The Nathan Drake Collection در کانال توئیچ ناتی داگ مشاهده کردیم، شاهد یک گیم‌پلی زیبا از نسخه اول بازی شدیم و در کنار این گیم‌پلی اطلاعات زیادی از خود بازی نیز انتشار یافت. در این بین سایت Dualshockers زرنگی کرده است و از پخش‌زنده این بازی در توئیچ، تصاویری تهیه کرده که قسمت‌های مختلف منوی اصلی این بازی را نمایش می‌دهد. برای مشاهده این تصاویر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شما در این تصاویر، تمامی بخش‌هایی را که در منوی اصلی Uncharted: The Nathan Drake Collection وجود دارد ببینید و از آن‌ها آگاه شوید. حتی شما می‌توانید ببینید که در بخش تنظیمات کنترلر، امکان جابجایی کلیدهای مخصوص “نشانه گیری و شلیک” بین L1/R1 و L2/R2 وجود دارد. حالا که صحبت از تنظیمات کنترلر شد، بهتر است این را هم بگوییم Bluepoint تمامی عمل‌هایی را که با حرکت کنترلر انجام می‌شد حذف کرده است؛ البته هنوز می‌توانید از حرکت دسته کنترل برای پرتاب نارنجک استفاده کنید.

تصاویر انتشار یافته:

شایان به ذکر است که، بخش کمپین “Continuos Speed Run” در سری سوم پخش‌زنده این بازی در توئیچ یعنی امروز، نمایش داده خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید