با تصاویر جدید بازی NBA Live 16 همراه باشید | نمرات بازیکنان

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۹

بسکتبال همیشه یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها بین مردم بوده است و سالانه شاهد برگزاری مسابقات زیادی در این عرصه می‌باشیم. بدون شک بازیکنان زیادی هم هستند که به ورزش بسکتبال علاقه زیادی دارند پس، سازندگان بازی‌های ورزشی باید فکر این قشر از بازیکنان را بکنند. خب باید بگوییم که EA فکر این دسته از افراد را کرده است و چندسالی است، با انتشار بازی NBA Live از این افراد حمایت می‌کند. جدیدترین نسخه از این سری NBA Live 16 می باشد و تا زمان انتشار آن چیزی نمانده است. از آنجایی که EA Sports هم علاوه خاصی به انتشار نمره کلی بازیکنان در بازی‌هایش دارد، ما امروز شاهد انتشار تعدادی تصویر از بازی هستیم که نمرات کلی بازیکنان معروف را مانند Lebron James به ما نشان می‌دهد. برای مشاهده این تصاویر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شما را به تماشای این تصاویر دعوت می‌کنیم و بهتان اطمینان می‌دهیم، اگر بازیکن موردعلاقه‌تان بین اینان هست با نمره خوبی از او روبرو خواهید شد!

تصاویر انتشار یافته:

live16_ratings_zach_randolph

بازی NBA Live 16 در 29 سپتامبر سال جاری (مصادف با 7 مهر) برای کنسول‌های Xbox One و PS4 انتشار خواهد یافت. دمو بازی نیز فردا برای دو کنسول ذکر شده قابل دانلود خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید