خدمات عنوان Final Fantasy VII G-Bike در ماه دسامبر پایان می‌یابد

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۸

خدمات عنوان Final Fantasy VII G-Bike در ماه دسامبر به پایان می‌رسند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بنا به اطلاعات منتشر شده از سوی Square Enix، خدمات عنوان Final Fantasy VII G-Bike در تاریخ  15 دسامبر سال جاری، مصادف با سه شنبه 24 آذر به پایان می‌رسند.

در بیانیه منتشر شده، کمپانی مذکور اذعان داشت:

اگر چه ما تا هم اکنون در حال بحث بودیم تا به نوعی این موضوع را پیش ببریم، اما به این نتیجه رسیدیم که از الان به بعد ارائه سرویسی که بتواند خواسته های کاربران ما را بر آورده سازد، بسیار دشوار است. بنابراین، ما امروز تصمیم گرفتیم که به این خدمات پایان دهیم.

فروش های مبتنی بر پول درون بازی، همانند هزاران بازی دیگر که برای تلفن های همراه هوشمند عرضه می گردند، از طریق آیتم هایی به نام Gem صورت می‌گیرد که خدمات فروش این مورد نیز در تاریخ 13 اکتبر، مصادف با سه شنبه 21 مهر متوقف می‌شود. البته لازم به ذکر است که شما تا قبل از به پایان رسیدن رسمی خدمات در در 24 آذر، می توانید از Gem های خود که برایتان باقی مانده است، استفاده نمایید.

عنوان Final Fantasy VII G-Bike برای سیستم عامل iOS و Android در تاریخ 30 اکتبر سال 2014، مصادف با پنج شنبه 8 آبان سال گذشته برای کشور ژاپن عرضه شد. نسخه غربی بازی نیز معرفی شد اما هیچگاه به انتشارنهایی دست نیافت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید